حرف تازه – صبح امروز قیمت انواع سکه امروز در بازار آزاد با رشد محسوسی همراه شد و نرخ سکه تمام از دو میلیون تومان و نیم سکه از یک میلیون تومان عبور کرد. منابع مختلف در این خصوص اعلام کردند: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با […]

حرف تازه – صبح امروز قیمت انواع سکه امروز در بازار آزاد با رشد محسوسی همراه شد و نرخ سکه تمام از دو میلیون تومان و نیم سکه از یک میلیون تومان عبور کرد.

منابع مختلف در این خصوص اعلام کردند: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۹۵ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز پنج شنبه، ۲ میلیون و ۶۵ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۴۰ هزار تومان رشد در مدت مشابه، یک میلیون و ۹۲۳ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز با ۶۷ هزار تومان رشد قیمت نسبت به روز پنج شنبه با قیمت یک میلیون و ۳۰ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۵ هزار تومان رشد در مدت مشابه ۶۰۴ هزار تومان معامله شد.

همچنین هر قطعه سکه گرمی با افزایش ۷ هزار تومانی نسبت به روز پنج شنبه به قیمت ۳۷۶ هزارتومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با رشد ۲ هزار و ۵۵۰ تومانی به قیمت ۱۹۰ هزار و ۴۵۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

در بازار رشت نیز سکه تمام بهار آزادی با رشد ۶۰۰ هزار ریالی به ۱۹ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال رسید. نیم سکه با ۳۵ هزار تومان افزایش ۹ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال معامله شد و ربع سکه بهار آزادی نیز با ۱۰ هزار تومان افزایش، به ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال رسید.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۶۰ هزار ریال رشد، به ۱ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال در بازار رشت رسید.