حرف تازه – علیرضا امامی فر بعد از پیروزی سپیدرود مقابل تراکتورسازی در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید: با این هوادار در لیگ برتر می مانیم با این هوادار همه کار می‌شود انجام داد. وقتی اینطور تیم ما حمایت می‌شود قطعا می‌توانیم […]

حرف تازه – علیرضا امامی فر بعد از پیروزی سپیدرود مقابل تراکتورسازی در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

با این هوادار در لیگ برتر می مانیم
با این هوادار همه کار می‌شود انجام داد. وقتی اینطور تیم ما حمایت می‌شود قطعا می‌توانیم در لیگ بمانیم. تراکتورسازی برای لیگ قهرمانان آسیا بسته شده و قطعا اگر در بازی‌های قبل اینطور بازی می‌کرد الان اینجای جدول نبود.

می خواستند تفرقه بیندازند
کسانی می‌خواستند بازیکنان ما را مقابل هواداران قرار بدهند و بگویند که بازیکنان به خاطر پول بازی می‌کنند اما خدا را شکر ناکام بودند. خوشبختانه به نتیجه‌ای که می‌خواستیم رسیدیم.

لباس اضافه برای تعویض نداریم
بازیکنان ما در بین دو نیمه لباس ندارند تعویض کنند. در هر صورت این مشکلاتی است که باید با آن کنار بیاییم. تیم ما با بضاعتی که دارد کارهای بزرگی انجام داده است. لیاقت این تیم است که در لیگ برتر بماند و مسئولان باید کاری کنند تا سپیدرود سربلند باشد.

منتظر بازی درگیرانه تراکتور بودیم
چند بازی تراکتورسازی را آنالیز کرده و در اختیار بازیکنان قرار داده بودیم. منتظر چنین بازی درگیرانه‌ای از سوی حریف بودیم. با توجه به پتانسیلی که داشتیم،‌ می‌خواستیم فضاها را ببندیم و اشتباهات فردی را به حداقل برسانیم که خدا را شکر موفق هم بودیم. خوشبختانه بازیکنان تعویضی هم به خوبی در زمین بازی کردند.

همه بازیکنان جان فشانی کردند
چیزی که می‌خواستیم را در زمین پیاده و از قدرت بدنی محمد غلامی و عماد میرجوان در خط حمله تیم‌مان استفاده کردیم. در خط هافبک هم همه بازیکنان ما خوب کار کردند. من نمی‌خواهم اسم ببرم،‌ چون در اینصورت باید نام تمام بازیکنان را بگویم. بازیکنان ما جان‌فشانی کردند.

حمایت هواداران برایمان خوشحال کننده است
تیمی که در انتهای جدول است،‌ استرس دارد و با این حال تمام نکات فنی را در زمین پیاده کردند. بازیکنانی که به زمین آمدند دوندگی خوبی داشتند. تنها چیزی که اکنون بازیکنان ما را خوشحال می‌کند، حمایت هواداران است و به نظرم کار بزرگی است که این همه هوادار را خوشحال به خانه فرستادیم.

ورزش سه