گفته می شود تا این لحظه طیف شش نفره شورا متشکل از احمد رمضانپور نرگسی، فرهام زاهد، اسماعیل حاجی پور، حامد عبدالهی، حجت جذب و رضا رسولی است و این شش عضو اکثریت را تا این لحظه در اختیار دارند.

حرف تازه – آخرین شنیده های حرف تازه حاکی از آن است شورای اسلامی شهر رشت شاهد تغییر و تحولاتی اساسی در روزهای آینده خواهد بود.

بر این اساس گفته می شود تا این لحظه طیف شش نفره شورا متشکل از احمد رمضانپور نرگسی، فرهام زاهد، اسماعیل حاجی پور، حامد عبدالهی، حجت جذب و رضا رسولی است و این شش عضو اکثریت را تا این لحظه در اختیار دارند.

در حالی که قرار است ساعت ۶ عصر امروز جلسه تعیین هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت برگزار شود به نظر می رسد طیف شش نفره به دنبال ریاست رضا رسولی در شورا و شهردار شدن حامد عبدالهی باشد؛ هرچند ظهر امروز شنیده شد که رسولی پس از ریاست بر شورا از گزینه دیگری برای شهرداری حمایت خواهد کرد و به عبدالهی رای نخواهد داد.

به هرحال فارغ از این موضوع، شنیده های دیگری نیز به گوش می رسد که شب گذشته توافقاتی صورت گرفته است تا با ریاست رسولی، فرهام زاهد به عنوان نایب رئیس و رئیس کمیسیون برنامه بودجه در سال دوم شورا حضور یابد.

همچنین گفته می شود اسماعیل حاجی پور همانند سال اول ریاست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک را بر عهده خواهد گرفت و احمد رمضانپور نرگسی که در سال اول ریاست هیچ یک از کمیسیون ها را نداشت در سال دوم رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری و جایگزین رسولی در این مسئولیت خواهد شد.

در ادامه حجت جذب ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی را به جای محمدحسن عاقل منش برعهده خواهد گرفت و در صورت شهردار شدن حامد عبدالهی، فرانک پیشگر به شورا ورود خواهد کرد و ریاست کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری را که سال گذشته در اختیار شیرزاد بود عهده دار خواهد شد.

باید دید این شنیده ها تا چه حد بر واقعیت منطبق است و آیا در صورت صحت عاقل منش، شیرزاد، علیپور و ذاکری نتیجه و تصمیم جمع شش نفره شورا را خواهند پذیرفت و یا با آبستراکسیون یا غیبت در جلسه امروز به دنبال زمان خریدن برای تغییر وضعیت موجود خواهند بود؟

حرف تازه لازم به ذکر می داند که این مطلب بر اساس شنیده ها منتشر شده است و قطعیت ندارد. خبرهای تکمیلی در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.‌

  • منبع خبر : اختصاصی حرف تازه