رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March

حرف تازه – پس از تساوی عصر چهارشنبه استقلال تهران برابر ذوب آهن اصفهان با نتیجه یک بر یک و شعارهای هواداران علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال استعفا داد. منصوریان که سال گذشته بعد از درخواست پیاپی هواداران سرمربی استقلال شده بود امسال در پایان هفته هفتم و پس از کسب نتایج بسیار ضعیف از […]

حرف تازه – پس از تساوی عصر چهارشنبه استقلال تهران برابر ذوب آهن اصفهان با نتیجه یک بر یک و شعارهای هواداران علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال استعفا داد.

منصوریان که سال گذشته بعد از درخواست پیاپی هواداران سرمربی استقلال شده بود امسال در پایان هفته هفتم و پس از کسب نتایج بسیار ضعیف از سمت خود کناره گیری کرد.

استقلال از ۷ دیدار خود تنها ۵ امتیار از یک برد و دو تساوی به دست آورده است و در همین مدت کوتاه ۴ بار طعم شکست در لیگ را چشیده است.

آمار استقلال در این فصل باور نکردنی است به طوری که این تیم در پایان بازی هفتم خود و درحالیکه هنوز ۱۴ تیم بازی های این هفته خود را انجام نداده اند با ۴ باخت بیشترین باخت را به همراه گسترش فولاد داشته است. این تیم که خرید های گران قیمتی نیز داشته است در پایان بازی هفتم با به ثمر رساندن تنها ۲ گل تحت هر شرایطی بدترین خط حمله لیگ تا پایان این هفته را خواهد داشت. از لحاظ تعداد برد نیز تنها یک دیدار را به سود خود به پایان برده است و این در حالی است که هیچ تیمی در ستون پیروزی های خود خط تیره ندارد و هریک حداقل یک بار پیروز شده اند. استقلال که هم اکنون در رده چهاردهم جدول شانزده تیمی قرار دارد با یک بازی بیشتر در این مکان ایستاده و در صورت تساوی یا برد استقلال خوزستان و پیروزی گسترش فولاد در دیدارهای این هفته به آخرین پله جدول رده بندی سقوط می کند.

با این وضعیت و در شرایطی که حواشی تلخی هم برای استقلال در روزهای اخیر پیش آمده است و اوضاع سکوها هم به نفع منصوریان نیست این مربی تصمیم به استعفا گرفته است.

پس از این استعفا میک مک درموت دستیار ایرلندی او به عنوان سرمربی موقت استقلال در دیدار هفته آینده این تیم برابر سپیدرود در رشت معرفی شده است تا تکلیف سرمربی آبی پوشان پایتخت در آینده مشخص شود.

البته مک درموت نیز در دیدار مقابل ذوب آهن اخراج شده و اجازه نشستن روی نیمکت را در هفته آینده ندارد!

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار