رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
  • الإثنين ۲ صفر ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 23 October
  • پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰
  • کد خبر : 33301
  • مشاهده : 112 بازدید
  • اخبار » ورزش
  • چاپ خبر : سرمربی موقت استقلال برای دیدار با سپیدرود مشخص شد

حرف تازه – پس از تساوی عصر چهارشنبه استقلال تهران برابر ذوب آهن اصفهان با نتیجه یک بر یک و شعارهای هواداران علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال استعفا داد. منصوریان که سال گذشته بعد از درخواست پیاپی هواداران سرمربی استقلال شده بود امسال در پایان هفته هفتم و پس از کسب نتایج بسیار ضعیف از […]

حرف تازه – پس از تساوی عصر چهارشنبه استقلال تهران برابر ذوب آهن اصفهان با نتیجه یک بر یک و شعارهای هواداران علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال استعفا داد.

منصوریان که سال گذشته بعد از درخواست پیاپی هواداران سرمربی استقلال شده بود امسال در پایان هفته هفتم و پس از کسب نتایج بسیار ضعیف از سمت خود کناره گیری کرد.

استقلال از ۷ دیدار خود تنها ۵ امتیار از یک برد و دو تساوی به دست آورده است و در همین مدت کوتاه ۴ بار طعم شکست در لیگ را چشیده است.

آمار استقلال در این فصل باور نکردنی است به طوری که این تیم در پایان بازی هفتم خود و درحالیکه هنوز ۱۴ تیم بازی های این هفته خود را انجام نداده اند با ۴ باخت بیشترین باخت را به همراه گسترش فولاد داشته است. این تیم که خرید های گران قیمتی نیز داشته است در پایان بازی هفتم با به ثمر رساندن تنها ۲ گل تحت هر شرایطی بدترین خط حمله لیگ تا پایان این هفته را خواهد داشت. از لحاظ تعداد برد نیز تنها یک دیدار را به سود خود به پایان برده است و این در حالی است که هیچ تیمی در ستون پیروزی های خود خط تیره ندارد و هریک حداقل یک بار پیروز شده اند. استقلال که هم اکنون در رده چهاردهم جدول شانزده تیمی قرار دارد با یک بازی بیشتر در این مکان ایستاده و در صورت تساوی یا برد استقلال خوزستان و پیروزی گسترش فولاد در دیدارهای این هفته به آخرین پله جدول رده بندی سقوط می کند.

با این وضعیت و در شرایطی که حواشی تلخی هم برای استقلال در روزهای اخیر پیش آمده است و اوضاع سکوها هم به نفع منصوریان نیست این مربی تصمیم به استعفا گرفته است.

پس از این استعفا میک مک درموت دستیار ایرلندی او به عنوان سرمربی موقت استقلال در دیدار هفته آینده این تیم برابر سپیدرود در رشت معرفی شده است تا تکلیف سرمربی آبی پوشان پایتخت در آینده مشخص شود.

البته مک درموت نیز در دیدار مقابل ذوب آهن اخراج شده و اجازه نشستن روی نیمکت را در هفته آینده ندارد!

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از کامبیز نویدی:

من هنوز خواب می بینم که دوره ، دوره وفا است

کامبیز نویدی - عمر شورای نیمه بومی چهارم به پایان رسید و شورای کاملا بومی پنجم بر مسند نشست. آرزوهای بسیارانی محقق شد: از گروه موسوم به ائتلاف رشتی ها برای حذف شدن آنها که غیر رشتی می نامیدندشان تا آرزوی ده ساله ی عده ای برای جلوس بر صندلی شورا. در این میان طبیعتاً اولین وظیفه ی شورا تعیین شهردار برای شهری بود که اتفاقاً در آخرین روزهای کاری شورای چهارم شهردارش را نیز از دست داده بود و با سرپرست اداره می شد. گزینه های بسیاری مطرح شدند تا نهایتا همای سعادت در کش و قوسی طولانی برشانه ی مردی از قزوین بنشیند. آنهم با یازده رای موافق و انصراف عجیب مدعیان در روز رای گیری. اما هرچه که بود تمام شد و امروز دکتر مسعود نصرتی با پشت سر گذاشتن دو” مسعود” دیگر با رای شورا و حکم وزیر کشور بر صندلی شهرداری می نشیند. امروز آغاز روزی نو برای مدیریت شهری رشت است و چه خوب که آغازی بر ثبات مدیریت شهری در این بزرگترین شهر حاشیه دریای کاسپین باشد که شهردارش از شهری می آید که نامش “معرب” نام همین دریا است. اما نصرتی میانسال برای اداره ی رشت با چالش های فراوانی روبرو است. سازمانی خسته و دلمرده از ناملایمات و معوقات و بدهی و شهروندانی دلچرکین از معاملات و بی توجهی ها و کاستی ها. برای رهایی از وضعیت موجود دانش آکادمیک و تجربه ی بیست و هفت ساله ی نصرتی بزرگترین یاریگرش خواهد بود و شاید لازم نباشد در اینجا اندک مطالعات خود را برای رهایی از وضع موجود به عنوان راه حل های پیشنهادی مطرح کنم. اما بی شک عدم تجربه ی زیست در رشت و عدم شناخت کافی از وضعیت شهرداری رشت می تواند در ماه های اول پاشنه آشیل مدیریت جدید شهری رشت محسوب شود. پس بی مناسبت نیست برای کمک به شهردار جدید هم که شده، مسائل و مصایب را با هم مرور کنیم: مشکلات سازمانی شهرداری رشت و سازمان ها و مناطق و نواحی تابعه اش از چند مشکل اساسی رنج می برند. فربه و فشل بودن سازمان و انباشت نیروهای قراردادی و پیمانی و شرکتی در آن که بخش عمده ای از آن بدلیل دخالت های شورانشینان ادوار چهارگانه ی گذشته برای جذب نیروهای انتخاباتی شان و یا اقوام و دوستانشان در این نهاد بوده است، که اتفاقا به سبب وجود همان قرابتها نسبت به مستخدمین قبلی پرتوقع تر و کم بازده تر هم هستند. از دیگرسو، صعودهای نردبانی و راه های پیموده شده ی یک شبه – حاصل از ماجراجویی مدیریتی شهردار سابق یا آویخته شدن به دوستان شورانشین و توصیه های آنان و معاملات دم استیضاح – دو آفت برای سازمان شهرداری بوجود آورده است: عده ای را متوقع و جسور و عده ی بیشتری را که نه یاری در شورا داشته و دارند و نه توان دلبری از شهردار سابق داشتند را دلزده و “واداده” و بی انگیزه کرده است و وضعیتی بوجود آورده ...

آخرین اخبار