رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
دکتر نصرتی در بازدید از شهرداری منطقه ۴:

زمان تجربه کردن نیست؛ فرصت و تهدید را در دو کفه ترازو بگذاریم

حرف تازه – ظهر امروز شهردار رشت از شهرداری منطقه ۴ بازدید کرد.   دکتر نصرتی در این بازدید با اشاره به اینکه این جلسات و بازدیدها از مناطق تکرار خواهد شد اظهار داشت: هر دو هفته یکبار از یک منطقه بازدید خواهیم داشت و با مناطق روابط را نزدیکتر می کنیم تا کارها پیش […]

حرف تازه – ظهر امروز شهردار رشت از شهرداری منطقه ۴ بازدید کرد.

 

دکتر نصرتی در این بازدید با اشاره به اینکه این جلسات و بازدیدها از مناطق تکرار خواهد شد اظهار داشت: هر دو هفته یکبار از یک منطقه بازدید خواهیم داشت و با مناطق روابط را نزدیکتر می کنیم تا کارها پیش رود.

تالاب عینک یک مزیت خاص برای شهرداری منطقه ۴ است

وی با اشاره به مزیت های منطقه چهار رشت افزود: تالاب عینک برای این منطقه یک فرصت بزرگ است که این فرصت برای ما بسیار ارزشمند است چرا که این تالاب نه تنها برای منطقه ۴ بلکه برای منطقه شمال یک مزیت خاص است.

تاکید شهردار رشت بر مراقبت از تالاب عینک و این منطقه بکر

شهردار رشت بررسی طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی برای تالاب را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از این منطقه بکر مراقبت شود تا توسعه و پیشرفت را برای ساکنان منطقه به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: برای توسعه منطقه و استفاده از پتانسیل های تالاب با ادارات و دستگاههای مرتبط هماهنگی های لازم انجام شود .

دکتر نصرتی با اشاره به کمبود نیرو در این منطقه افزود: استانداردسازی نیروها باید مورد توجه باشد.  بازنگری در توزیع نیرو در مناطق انجام خواهد شد چرا که در آینده با توجه به پروژه های خاص این تعداد نیرو جوابگو نخواهد بود.

 

یک کوتاهی و اشکال جزئی می تواند به روند برندسازی آسیب وارد کند

وی با اشاره به فعالیتهایی که برای پیوستن شهر رشت و تالاب عینک به شبکه شهرهای تالابی کنوانسیون رامسر انجام شده است گفت: فرصتها و تهدیدهای این امر باید بررسی شود این فرصت در صورتی برند محسوب می شود که شهر رشت را به مقصد گردشگری مبدل سازد.

شهردار رشت خاطرنشان کرد: در حوزه برندسازی ما احتیاج به عناوین داریم باید کل جوانب این کار بررسی شود تا مسیر به درستی طی شود یک کوتاهی و اشکال جزئی می تواند به روند برندسازی آسیب وارد کند.

زمان تجربه کردن نیست؛ باید فرصتها و تهدیدها را در دو کفه ترازو قرار دهیم

دکتر نصرتی با بیان اینکه امروز زمان تجربه کردن نیست افزود: باید به طور شفاف همه موارد بررسی و پیگیری شود باید واقع بینانه و با چشم باز مسائل را پیگیری کرد تا معلوم شود از دیروز تا امروز چه روندی طی شده است و نتیجه کار به طور واضح روشن باشد.

شهردار رشت افزود: باید فرصتها و تهدیدها را در دو کفه ترازو قرار دهیم و با سنجش درست تصمیمی را بگیریم که به صلاح شهر و شهروندان باشد.

 

محمد پورناصرانی : تالاب و پارک ۱۴ هکتاری می تواند این منطقه را متحول کند

محمد پور ناصرانی شهردار منطقه ۴ با اشاره به بکر بودن تالاب عینک اظهار داشت: باید از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه این منطقه بهره گرفت تالاب و پارک ۱۴ هکتاری می تواند این منطقه را متحول کند.

وی با اشاره به تلاش همکاران منطقه ۴ برای وصول مطالبات گفت: کارشناسان ما به طور دقیق و کارشناسی پرونده ها را بررسی می کنند.

وی وضعیت آسفالت در منطقه ۴ را نامناسب عنوان کرد و افزود: در منطقه ۴ با کمبود نیروی انسانی در برخی از واحدها مواجه هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار