رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۵ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 22 March
دکتر نصرتی در بازدید از شهرداری منطقه ۴:

زمان تجربه کردن نیست؛ فرصت و تهدید را در دو کفه ترازو بگذاریم

حرف تازه – ظهر امروز شهردار رشت از شهرداری منطقه ۴ بازدید کرد.   دکتر نصرتی در این بازدید با اشاره به اینکه این جلسات و بازدیدها از مناطق تکرار خواهد شد اظهار داشت: هر دو هفته یکبار از یک منطقه بازدید خواهیم داشت و با مناطق روابط را نزدیکتر می کنیم تا کارها پیش […]

حرف تازه – ظهر امروز شهردار رشت از شهرداری منطقه ۴ بازدید کرد.

 

دکتر نصرتی در این بازدید با اشاره به اینکه این جلسات و بازدیدها از مناطق تکرار خواهد شد اظهار داشت: هر دو هفته یکبار از یک منطقه بازدید خواهیم داشت و با مناطق روابط را نزدیکتر می کنیم تا کارها پیش رود.

تالاب عینک یک مزیت خاص برای شهرداری منطقه ۴ است

وی با اشاره به مزیت های منطقه چهار رشت افزود: تالاب عینک برای این منطقه یک فرصت بزرگ است که این فرصت برای ما بسیار ارزشمند است چرا که این تالاب نه تنها برای منطقه ۴ بلکه برای منطقه شمال یک مزیت خاص است.

تاکید شهردار رشت بر مراقبت از تالاب عینک و این منطقه بکر

شهردار رشت بررسی طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی برای تالاب را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از این منطقه بکر مراقبت شود تا توسعه و پیشرفت را برای ساکنان منطقه به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: برای توسعه منطقه و استفاده از پتانسیل های تالاب با ادارات و دستگاههای مرتبط هماهنگی های لازم انجام شود .

دکتر نصرتی با اشاره به کمبود نیرو در این منطقه افزود: استانداردسازی نیروها باید مورد توجه باشد.  بازنگری در توزیع نیرو در مناطق انجام خواهد شد چرا که در آینده با توجه به پروژه های خاص این تعداد نیرو جوابگو نخواهد بود.

 

یک کوتاهی و اشکال جزئی می تواند به روند برندسازی آسیب وارد کند

وی با اشاره به فعالیتهایی که برای پیوستن شهر رشت و تالاب عینک به شبکه شهرهای تالابی کنوانسیون رامسر انجام شده است گفت: فرصتها و تهدیدهای این امر باید بررسی شود این فرصت در صورتی برند محسوب می شود که شهر رشت را به مقصد گردشگری مبدل سازد.

شهردار رشت خاطرنشان کرد: در حوزه برندسازی ما احتیاج به عناوین داریم باید کل جوانب این کار بررسی شود تا مسیر به درستی طی شود یک کوتاهی و اشکال جزئی می تواند به روند برندسازی آسیب وارد کند.

زمان تجربه کردن نیست؛ باید فرصتها و تهدیدها را در دو کفه ترازو قرار دهیم

دکتر نصرتی با بیان اینکه امروز زمان تجربه کردن نیست افزود: باید به طور شفاف همه موارد بررسی و پیگیری شود باید واقع بینانه و با چشم باز مسائل را پیگیری کرد تا معلوم شود از دیروز تا امروز چه روندی طی شده است و نتیجه کار به طور واضح روشن باشد.

شهردار رشت افزود: باید فرصتها و تهدیدها را در دو کفه ترازو قرار دهیم و با سنجش درست تصمیمی را بگیریم که به صلاح شهر و شهروندان باشد.

 

محمد پورناصرانی : تالاب و پارک ۱۴ هکتاری می تواند این منطقه را متحول کند

محمد پور ناصرانی شهردار منطقه ۴ با اشاره به بکر بودن تالاب عینک اظهار داشت: باید از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه این منطقه بهره گرفت تالاب و پارک ۱۴ هکتاری می تواند این منطقه را متحول کند.

وی با اشاره به تلاش همکاران منطقه ۴ برای وصول مطالبات گفت: کارشناسان ما به طور دقیق و کارشناسی پرونده ها را بررسی می کنند.

وی وضعیت آسفالت در منطقه ۴ را نامناسب عنوان کرد و افزود: در منطقه ۴ با کمبود نیروی انسانی در برخی از واحدها مواجه هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار