رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – شنیده ها حاکی از آن است یکی از افرادی که طی یک تا دو سال اخیر با تغییر اساسی فضای کاری خود، رستورانی را جهت ارائه غذاهای اصیل و باکیفیت راه اندازی و به مجموعه کسب و کارهای خود افزوده در تلاش است با تهییج برخی رسانه های مستقل از طریق فردی […]

حرف تازه – شنیده ها حاکی از آن است یکی از افرادی که طی یک تا دو سال اخیر با تغییر اساسی فضای کاری خود، رستورانی را جهت ارائه غذاهای اصیل و باکیفیت راه اندازی و به مجموعه کسب و کارهای خود افزوده در تلاش است با تهییج برخی رسانه های مستقل از طریق فردی نزدیک به خود و زیرسوال بردن رستورانی که در حال حاضر غذاهای شهرداری آن شهر را تامین می کند رستوران خود را جهت ارائه غذا به آن شهرداری تعرفه کند.

هرچند رقابت در چنین مواردی کاملا عادی به نظر می رسد اما این شیوه کسب قدرت بیشتر و از پیش رو برداشتن رقبا از طریق تخریب افرادی که در تلاشند درامدی حلال کسب کنند از فردی مدعی اخلاق مداری، به دور از انتظار است. 

در صورت صحت چنین شنیده هایی به نظر می رسد این فرد که روزگاری نقشی کلیدی در مدیریت شهری بر عهده داشت و خود را مدافع کارگران و بیت المال نشان می داد حالا در زمان باقیمانده تا انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، علاوه بر تغییر اساسی در فضای کاری خود، در دیدگاه های خود نیز تجدید نظر اساسی کرده است و با تفکر هدف وسیله را توجیه می کند در راه کسب قدرت بیشتر گام بر می دارد!

رفت و آمدهای این جوان که ظاهری متدین دارد و مسئولیتی در مدیریت آن شهر ندارد در آن شهرداری نیز بسیار سوال برانگیز است و شائبه تلاش و رایزنی برای تاثیر گذاری در انتصابات و یا واگذاری پروژه ها و یا اقداماتی از این دست را تقویت می کند.

امید است این شنیده ها از پایه و اساس اشتباه باشد تا تصویر خوبی که از این فرد در ذهن شهروندان نقش بسته است از بین نرود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار