رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۰ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 17 March

حرف تازه – در این دیدار که عصر یکشنبه برگزار شد پدر شهید نوری هریس گفت: بابک ها به شهادت رسیدند تا دست اجنبی به این کشور نرسد.     عصر دیروز دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با همراهی جمعی از مدیران شهری به دیدار خانواده شهید بابک […]

حرف تازه – در این دیدار که عصر یکشنبه برگزار شد پدر شهید نوری هریس گفت: بابک ها به شهادت رسیدند تا دست اجنبی به این کشور نرسد.
 
 

عصر دیروز دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با همراهی جمعی از مدیران شهری به دیدار خانواده شهید بابک نوری هریس رفتند.

 
 
 

شهردار رشت: شهدا بهترین الگوی ایثارند

دکتر مسعود نصرتی در این دیدار گفت: امشب ما به دیدار خانواده این شهید بزرگوار آمدیم تا برای ادامه کار و خدمت رسانی انرژی بگیریم.

شهردار رشت شهدا را بهترین الگوی ایثار عنوان کرد و گفت: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا ما در امنیت و آرامش باشیم و وظیفه ما این است راه آن ها را ادامه دهیم.

 
 
 

وی با بیان اینکه پیش از شهادت بابک نوری هریس توفیق دیدار با این شهید بزرگوار را نداشته است گفت: در طول این مدت از بزرگان زیادی شنیدم که شهید بابک نوری هریس همانند خانواده خود شخصیت و جایگاه والایی داشته است.

 
 
 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت: شهید بابک نوری هریس خاص ترین شهید مدافع حرم بود

سید امیر حسین علوی،در این دیدار اظهار کرد: بابک نوری هریس خاص ترین شهید مدافع حرم و جوانترین بود و هرچند همه شهدا و شهدای مدافع حرم ویژگی های ممتازی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: امیدواریم بتوانیم از این شهید بزرگوار درس بگیریم و شفاعت او و سایر شهدا شامل حال ما شود.

 
 
 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا: شهید نوری نشان داد یک جوان در دهه ۹۰ می تواند الگوی ما باشد

محمد حسن عاقل منش نیز در این دیدار اظهار داشت: شهید نوری هریس ما را به یاد دوران دفاع مقدس انداخت و نشان داد که یک جوان در این دوران می تواند الگو و عبرتی برای ما و سایر جوانان باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه شهید نوری هریس در اوج جوانی دغدغه مردم و سایر جوانان را داشت بیان کرد: این جوان به صورت مستمر در مسجد حضور داشت و جوانی متدین بود.

 
 
 

وی تاکید کرد: گاهی هنگامی که ما مسئولان می خواهیم کاری را انجام دهیم تنها حرف آن را می زنیم و ادای آن را درمی آوریم که می خواهیم به مردم خدمت کنیم اما شهید نوری هریس به ما این درس را داد که تنها وعده دهنده نباشیم و عمل کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا خاطرنشان کرد: باید شهید نوری هریس و شهدای مدافع حرم را الگویی برای خود قرار دهیم و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

 
 
 

سخنگوی شورای شهر رشت: شهید نوری هریس یک ستاره بود

فاطمه شیرزاد نیز طی سخنانی در این دیدار اظهار داشت: شهید نوری هریس یک ستاره بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه جوانان ما ستاره های درخشان کشورمان هستند تصریح کرد: خداوند بهترین ها را گلچین می کند و شهید بابک نوری هریس هم یکی از بهترین ها بود که برگزیده شد.

 
 
 

احمد رمضانپور نرگسی: شهدا ویژگی های ممتازی دارند

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به شهادت برادر خود گفت: شهدا ویژگی های ممتازی دارند و با آن که می دانند به شهادت می رسند این مسیر را بر می گزینند. وقتی وصایا و یادداشت های شهدا را می خوانم احساس می کنم که شهیدان قبل از شهادت از آن مطلعند.

احمد رمضانپور نرگسی با اشاره به ویژگی های شخصیتی بابک نوری هریس افزود: محمد نوری هریس فرزندان شایسته ای دارد اما شهید بابک نوری هریس با همه آنها هم تفاوت داشت.

 
 
 

محمد نوری هریس: بابک نوری ها به شهادت رسیدند تا دست اجنبی به این کشور نرسد

محمد نوری هریس، پدر شهید بابک نوری هریس، نیز در این دیدار اظهار کرد: همه ما باید پاسدار خون شهیدان باشیم و وظایف خودمان را به خوبی انجام دهیم.

وی با اشاره به دوران حضور خود در جبهه های دفاع مقدس بیان داشت: با ویژگی های شهدا آشنایی داشتم و می دانستم که بابک آماده شهادت است.

پدر شهید بابک نوری هریس افزود: پسرم بابک خاص ترین فرزندم بود و خداوند این افتخار را نصیب او کرد. برخی از دوستان می گویند بابک راه نیمه تمام تو را به پایان رساند.

 
 
 

پدر شهید نوری با اشاره به حوادث و اغتشاشات روزهای اخیر تصریح کرد: بابک نوری ها به شهادت رسیدند تا دست اجنبی به این کشور نرسد اما در روزهای اخیر دشمن از این اتفاقات شاد است. این نشان می دهد هنوز ضعف هایی وجود دارد و باید هوشیارانه تر عمل کنیم.

محمد نوری هریس در ادامه دل نوشته ای از شهید بابک نوری هریس برای خانواده خود، که ساعاتی قبل از شهادت نوشته بود، را برای حاضرین قرائت کرد.

 
 
 

در پایان این دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت از خانواده شهید بابک نوری هریس که از خانواده شهرداری رشت نیز به شمار می روند قدردانی به عمل آوردند.

 
 
 

در این دیدار دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت، سید امیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت، فاطمه شیرزاد، محمد حسن عاقل منش، فرهام زاهد، اسماعیل حاجی پور و احمد رمضانپور نرگسی از اعضای شورا، علی خلیلی مدیر حوزه دفتر شهردار، امیر ترومیده مدیر امور ایثارگران شهرداری رشت، علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل، مجتبی ماه پسند سرپرست مدیریت امور مالی و جمعی دیگر از مدیران شهری رشت حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار