حرف تازه – کوروش ملکی و محمد شادکام به سپیدرود پیوستند کوروش ملکی دروازه بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به سپیدرود رشت پیوستند. به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، باشگاه سپیدرود بلافاصله پس از عقد قرارداد با نظرمحمدی به عنوان سرمربی، با یک دروازه بان و […]

حرف تازه – کوروش ملکی و محمد شادکام به سپیدرود پیوستند

کوروش ملکی دروازه بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به سپیدرود رشت پیوستند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، باشگاه سپیدرود بلافاصله پس از عقد قرارداد با نظرمحمدی به عنوان سرمربی، با یک دروازه بان و یک مهاجم نیز به عنوان بازیکن قرارداد منعقد کرد.

بنابراین گزارش، کوروش ملکی دروازه بان فصل گذشته فولاد تبریز و محمد شادکام بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان با امضای قراردادی به سپیدرود رشت پیوستند.

 ملکی متولد سال ۱۳۷۰ از روستای تپه لری از توابع شهرستان روانسر و دروازه بانی است با ۱۹۸ سانتی متر قد که با وجود فیزیک خاصش رفلکس های خوبی در گلری دارد. او فصل گذشته در گسترش فولاد تبریز به میدان رفت و پیش از آن در لیگ دسته اول برای مس کرمان به میدان رفت و توانست از نظر آماری بهترین دروازه بان لیگ یک شود.

ملکی علاوه بر آن در تیم های پیکان تهران، مس سرچشمه و رفسنجان، نیروزمینی تهران و پدیده مشهد حضور داشت.

شادکام بیست و هشت ساله در پست وینگر چپ و راست بازی می کند و متولد تهران است.

وی پیش از این در تیم های صنعت نفت آبادان، پارسه تهران، گل گهر سیرجان، مقاومت تهران و فجرسپاسی شیراز حضور داشته است و فوتبالش را از نوجوانان پرسپولیس تهران آغاز کرده است.