صرافی های دولتی قیمت فروش دلار را که صبح امروز ۱۱۲۵۰ تومان بود از ساعتی قبل به ۱۱۳۵۰ تومان افزایش دادند.

حرف تازه – قیمت فروش ارز در صرافی های دولتی از صبح امروز نسبت به روز گذشته با افزایش همراه شد که همین امر، افزایش قیمت ها در بازار ارز و طلا و سکه  را در پی داشت.

صبح امروز دلار در صرافی های دولتی با ۵۰۰ تومان افزایش نسبت به دیروز ۱۱۲۵۰ به عموم تا سقف ۲۲۰۰ دلار به فروش می‌رسید. قیمت یورو نیز ۱۲۷۴۰ تومان اعلام شد که نسبت به دیروز ۵۷۰ تومان افزایش داشته است.

اما از ساعتی قبل صرافی های دولتی قیمت فروش دلار را نسبت به صبح امروز افزایش داده و ۱۱۳۵۰ تومان تعیین کردند. صرافی ملی هم اکنون دلار را با قیمت ۱۱ هزار تومان می خرند. ضمن آنکه قیمت فروش یورو در این صرافی ها ۱۲۸۵۰ تومان و قیمت خرید این ارز ۱۲۴۵۰ تومان شده است.

صرافی دولتی در خیابان فردوسی و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد،  خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

صرافی‌های بانکی نرخ دلار را ۱۰۰ تومان دیگر افزایش دادند

با این‌که قیمت دلار در بازار آزاد رو به کاهش و به ۱۱۴۵۰ تومان رسیده بود (تفاوت ۲۰۰ تومانی با نرخ دلار بازارساز)، اما بازارساز قیمت دلار خود را ۱۰۰ تومان دیگر افزایش داد.

  • منبع خبر : تسنیم