در چارچوب هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، عصر امروز داماش گیلانیان به تساوی رضایت داد و از صعود به صدر جدول بازماند. چوکای تالش هم با کسب سه امتیاز دیدار امروز، خود را به جمع مدعیان صعود رساند. 

حرف تازه – در چارچوب هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، عصر امروز داماش گیلانیان به تساوی رضایت داد و از صعود به صدر جدول بازماند. چوکای تالش هم با کسب سه امتیاز دیدار امروز، خود را به جمع مدعیان صعود رساند. 

در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز داماش گیلان در برابرمیزبان خود سردار بوکان با تساوی یک بر یک متوقف شد. گلهای این دیدار را جابر نصیری در دقیقه ۶ برای داماش و فریور محبی در دقیقه ۵۹ برای سردار بوکان به ثمر رساندند.

چوکا دیگر نماینده گیلانی لیگ دو نیز با یک گل مس نوین کرمان را در تالش شکست داد. رضا اعتمادی در دقیقه ۱۵ تک گل چوکای تالش را به ثمر رساند. 

در دیگر دیدارهای مهم امروز خوشه طلایی ساوه صدرنشین رقابت ها با تساوی یک بر یک برابر شهرداری بم متوقف شد. مقاومت تهران دیگر تیم مدعی صعود هم با ۲ گل فولاد نوین اهواز را شکست داد.

اما در سایر دیدارها کاسپین قزوین با یک گل میهمان خود ایران جوان بوشهر را بدرقه کرد و شهرداری همدان هم به تساوی یک بر یک برابر آوالان کامیاران رضایت داد.

در جدول رده بندی خوشه طلایی ساوه در پایان هفته دهم با ۲۱ امتیاز صدرنشین است. داماش با کسب ۲۰ امتیاز رقابت سایه به سایه خود با خوشه طلایی را ادامه می دهد. مقاومت تهران و چوکای تالش هم با ۱۹ امتیاز در تعقیب این دو تیم هستند. پس از این ۴ تیم آوالان کامیاران در رده پنجم قرار دارد.

در حساس ترین دیدار نیم فصل اول شنبه آینده داماش میهمان خوشه طلایی ساوه است که این دیدار از اهمیت بالایی برای تمامی تیم های مدعی صعود برخوردار است.

  • منبع خبر : حرف تازه