عکسی از خنده های عجیب مسئولین گیلانی حاضر در دیدار با خانواده سهیل پرسته قهرمان فومنی کشتی ساحلی جهان وجود دارد که از میان آنها خنده نماینده صومعه سرا چیزی شبیه به ریسه رفتن از خنده است!

حرف تازه – کانال تلگرامی سگک (سرمایه گیلانی کشتی) با انتشار تصاویری از حضور مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، سید کاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا در مجلس و نقی هدایتی رئیس هیئت کشتی استان گیلان در منزل سهیل پرسته قهرمان فومنی کشتی ساحلی جهان و دیدار با خانواده این جوان تازه درگذشته خبر داد. (بیشتر بخوانید)

در میان این تصاویر، عکسی از خنده های عجیب مسئولین گیلانی حاضر در این دیدار نیز وجود دارد که از میان آنها خنده نماینده صومعه سرا چیزی شبیه به ریسه رفتن از خنده است! در کنار این تصویر البته تصاویر دیگری نیز هست که خانم مدیرکل پس از همراهی با خنده عجیب دلخوش، کمی منقلب شده و با چهره ای در هم ریخته کنار پدر و مادر مرحوم پرسته حضور دارد.

گفتنیست خودروی سهیل پرسته حوالی که دارای مدال طلای کشتی ساحلی جوانان جهان و عضو تیم ملی بود، بامداد سوم فروردین از مسیر ماسوله به طرف رشت در حال حرکت بود که با یک دستگاه خودروی توسان تصادف کرد. در این حادثه دلخراش سهیل پرسته به همراه چند تن دیگر از کشتی گیران گیلانی جان خود را از دست داد. 

  • منبع خبر : رشت 20