حرف تازه – سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد این باشگاه بدهی خود را به بازیکن تیم فوتسال بانوان سپیدرود که از آن‌ها شکایت کرده بود، پرداخت خواهند کرد. فرهاد خراسانی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره بدهی باشگاه سپیدرود به شیما کریمی بازیکن تیم فوتسال بانوان این باشگاه و نامه‌ کمیته تعیین وضعیت برای تصفیه […]

حرف تازه – سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد این باشگاه بدهی خود را به بازیکن تیم فوتسال بانوان سپیدرود که از آن‌ها شکایت کرده بود، پرداخت خواهند کرد.

فرهاد خراسانی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره بدهی باشگاه سپیدرود به شیما کریمی بازیکن تیم فوتسال بانوان این باشگاه و نامه‌ کمیته تعیین وضعیت برای تصفیه حساب با این بازیکن اظهار داشت: این نامه پیش از آغاز سال نو برای باشگاه آمده بود و ما هم قصد داشتیم در سال جدید با این بازیکن صحبت و این مشکل را برطرف کنیم. قرار است هفته آینده با شیما کریمی در تهران مذاکره‌ای داشته باشیم و در مورد بدهی‌هایی که از مدیران قبلی به ما به ارث رسیده است صحبت کنیم.

وی ادامه داد: ما به تازگی با این بازیکن به صورت تلفنی هم حرف زده‌ایم و خود او هم می‌گفت دوست ندارد از باشگاه سپیدرود شکایتی انجام دهد. در هر صورت این بدهی تعهدی است که از مدیران قبلی برای ما به ارث رسیده و باید به آن عمل کنیم. مشکلی در این زمینه نبوده و نیست، قطعاً شیما کریمی هم به حق و حقوق خود خواهد رسید.

سخنگوی باشگاه سپیدرود در مورد اینکه گفته می‌شود خطر کسر امتیاز این باشگاه را تهدید می‌کند، تصریح کرد: در آیین‌نامه فدراسیون فوتبال آمده که تشریفات این موضوع به چه شکل است. این بدهی به معنی خطر سقوط و یا کسر امتیاز نیست. بند یک و دو ماده ۸۹ آیین‌نامه فدراسیون این مسئله را تشریح کرده است. مشکلی در این زمینه وجود ندارد و حل خواهد شد.