رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – مرد رنگارنگ پوش، مرد پاداش نجومی بگیر، مرد خارج از چارت شهرداری! این‌ها گوشه‌ای از القاب فردیست که عموماً با لباس‌های عجیب‌وغریب، رنگارنگ و نامتعارف در داخل سازمان و مجموعه شهرداری رؤیت می‌شود! این مدیر نجومی بگیر توانست در طی یک سال نزدیک به ۱۶۰ میلیون تومان را به‌عنوان پاداش دریافت کند. دریافتی […]

حرف تازه – مرد رنگارنگ پوش، مرد پاداش نجومی بگیر، مرد خارج از چارت شهرداری! این‌ها گوشه‌ای از القاب فردیست که عموماً با لباس‌های عجیب‌وغریب، رنگارنگ و نامتعارف در داخل سازمان و مجموعه شهرداری رؤیت می‌شود!

این مدیر نجومی بگیر توانست در طی یک سال نزدیک به ۱۶۰ میلیون تومان را به‌عنوان پاداش دریافت کند. دریافتی عجیبی که قطعاً نهادهای نظارتی در خصوص آن ورود کرده یا خواهند کرد.

با این حال این مدیر خارج از چارت مجموعه شهرداری در ماه‌های اخیر و پس از انتصاب جنجالی خود اقدام به بازسازی اتاق خود با مبلغی حدود ۵۰ میلیون تومان از جیب شهرداری شهر تحت مدیریت خود کرده است. این در حالی است که علاوه بر اینکه ملزومات تهیه‌شده برای اتاق آقای مدیر خارج از چارت در آینده غیرقابل استفاده خواهد بود، تعدادی از مدیران شهرداری شهر وی هنوز اتاقی برای استقرار و شروع رسمی کار خود ندارند.

سپیدخبر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار