رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March
اختتامیه دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی موسسات آموزش عالی و پیام نوررشت؛

حمایت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رشت از توسعه مسابقات دانشجویی

مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور کلانشهر رشت با معرفی و تجلیل از برگزیدگان در تالار پاسارگاد برگزار شد. این مراسم با حضور سید امیرحسین علوی رییس شورای اسلامی شهر رشت، مسعود نصرتی شهردار این کلانشهر و جمعی از روسا و اعضای هیئت علمی موسسات آموزش عالی […]

مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور کلانشهر رشت با معرفی و تجلیل از برگزیدگان در تالار پاسارگاد برگزار شد.

این مراسم با حضور سید امیرحسین علوی رییس شورای اسلامی شهر رشت، مسعود نصرتی شهردار این کلانشهر و جمعی از روسا و اعضای هیئت علمی موسسات آموزش عالی و دانشجویان برگزار شد.

حمایت شهردار رشت از برگزاری مسابقات دانشجویی: این قول را می دهیم برای سال آینده کنار دانشجویان خواهیم بود

مسعود نصرتی شهردار رشت با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرانرژی و ارزشمند و ضمن تشکر ازسید امیرحسین علوی برای پیگیری برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه دانشجویی گفت: امیدوارم بتوانیم در مدیریت شهری کار خوبی برای پایداری این برنامه انجام دهیم.

وی افزود: این قول را می دهیم که حوزه مدیریت شهری با علاقمندی که به ورزش دارد در راستای توسعه ورزش همگانی و دانشجویی گام بردارد و برای سال آینده نیز کنار دانشجویان خواهد بود تا در آینده شاهد حضور در سطح ملی و همچنین حضور دانشگاه های بزرگ گیلان باشیم.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت: سعی کردیم برای جوانانمان بستری فراهم کنیم که استعدادهایشان را بهتر نمایش بدهند

سید امیرحسین علوی نیز با اشاره به شور و شوق و استقبال از مسابقات گفت: بینهایت از تک تک دوستانی که زحمت کشیدند سپاسگزارم.

رییس شورای اسلامی شهر رشت افزود: خوشحال شدم و به شهردار رشت افتخار کردم وقتی که در بدو ورود و قبل از صحبت و بدون هیچ توضیحی در مورد مسابقات گفتند که باید آن را گسترش دهیم و قول دادند با کمک شهرداری رشت، ورزش دانشجویی از رونق بیشتری برخوردار شود.

وی تصریح کرد: استعداد های ویژه شهر رشت، ظرفیت اقدامات بزرگ را دارند و به همین دلیل برای ورود به عرصه های فرهنگی ورزشی و اعتماد سازی محلی، قشر دانشجو که نخبگان اجتماعی هستند می توانند بیش از دیگر قشرها موثر باشند.

علوی افزود: نگاه ما برای رسیدن به شاخصه های توسعه یافتگی توجه به ورزش های همگانی در کنار ورزش قهرمانی است و سعی کردیم برای جوانانمان بستری فراهم کنیم که استعدادهایشان را بهتر نمایش بدهند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت همچنین در ادامه گفت: در یک مسیر چندساله شاهد رشد جوانان این شهر بودم و هستم و خدا را شاکرم که تاثیری در زندگی خود و دیگران گذاشتم و معتقدم این استعدادها در تک تک شما جوانان نهفته است.

 

دبیر اجرایی مسابقات از رشد کمی و کیفی در این دوره خبر داد

احمد غفوری دبیر اجرایی دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور کلانشهر رشت دقایقی به سخنرانی پرداخت و با اشاره به رشد کمی و کیفی مسابقات گفت: این مسابقات دانشجویی در سال گذشته طی ۵ روز و سال جاری طی دو هفته برگزار شد.

وی در ادامه از رییس شورا بابت حمایت از این مسابقات تشکر کرد.

 

مسئول برگزاری مسابقات: به دنبال تبدیل رشت به قطب مسابقات ورزشی هستیم

بابک صفری مسئول برگزاری این مسابقات نیز در ادامه به برگزاری اولین دوره مسابقات با پیشنهاد رییس شورا پرداخت که با حضور ۹ دانشگاه در ۸ رشته برگزار شد و گفت: دومین دوره نیز با استقبال خوبی همراه شد.

وی افزود : به دنبال میزبانی کشوری با کمک مسئولین هستیم و هدف اصلی که تبدیل رشت به قطب مسابقات ورزشی دانشجویی است را در راستای رونق اقتصادی شهر مبتنی بر صنعت گردشگری دنبال می کنیم.

 

در این مسابقات که در سه بخش آقایان، بانوان و کارکنان برگزار شد نمایندگانی از موسسات آموزش عالی احرار، جهاد دانشگاهی، راهبرد شمال، سردار جنگل، قدر، کادوس رشت، دانشکده فنی شهید دکتر چمران، دکتر معین و پیام نور رشت در رشته های دو و میدانی، تنیس روی میز، دارت، شطرنج، طناب کشی، فوتسال، والیبال و مچ اندازی حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار