رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
در نشست وزیر ورزش و جوانان با مالک سپیدرود و جعفرزاده ایمن آبادی مطرح شد؛

حمایت سلطانی فر از برنامه ریزی های کلان تن زاده در سپیدرود با همراهی نمایندگان

حرف تازه – شب گذشته نشست دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپیدرود با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این جلسه که با پیشقدم شدن نمایندگان مجلس و به خصوص غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به منظور […]

حرف تازه – شب گذشته نشست دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپیدرود با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با پیشقدم شدن نمایندگان مجلس و به خصوص غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به منظور رفع مشکلات باشگاه مردمی و ریشه دار سپیدرود شکل گرفت؛ پس از ارائه برنامه ها و راهبرد های برون رفت باشگاه از شرایط فعلی توسط دکتر جواد تن زاده مالک سپیدرود، وزیر ورزش و جوانان از این تیم ارزشمند و پر هوادار و مدیریت جدید آن اعلام حمایت کرد.

در ادامه این نشست دکتر تن زاده ساختار سازمانی باشگاه را تشریح کرد و مسائل انضباطی و حقوقی را حائز اهمیت ویژه خواند.

مالک سپیدرود همچنین شرح وظایف محوله به کادر فنی، اجرایی و ستادی باشگاه و برنامه های کوتاه مدت و درازمدت تیم را تشریح کرد.

با همراهی صورت گرفته از سوی نمایندگان مجلس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز از برنامه ریزی های کلان مدیریتی و راهبردی باشگاه سپیدرود اعلام حمایت کرد.

شایان ذکر است پیش از این سایر نمایندگان گیلان از جمله جبار کوچکی نژاد نماینده رشت و سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا حمایت خود را از باشگاه سپیدرود و مالک جوان آن با برگزاری جلساتی اعلام کرده بودند و قطعا در آینده شاهد حمایت های عملی تعداد بیشتری از نمایندگان خواهیم بود.

امیدواریم با ادامه رایزنی هایی که نمایندگان گیلان در سطح وزیران و مدیران ارشد کشوری آغاز کرده اند شاهد روزهای درخشان تری برای سپیدرود و هواداران با تعصب رشتی و گیلانی باشیم. 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار