حرف تازه – شب گذشته نشست دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپیدرود با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این جلسه که با پیشقدم شدن نمایندگان مجلس و به خصوص غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به منظور […]

حرف تازه – شب گذشته نشست دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپیدرود با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با پیشقدم شدن نمایندگان مجلس و به خصوص غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به منظور رفع مشکلات باشگاه مردمی و ریشه دار سپیدرود شکل گرفت؛ پس از ارائه برنامه ها و راهبرد های برون رفت باشگاه از شرایط فعلی توسط دکتر جواد تن زاده مالک سپیدرود، وزیر ورزش و جوانان از این تیم ارزشمند و پر هوادار و مدیریت جدید آن اعلام حمایت کرد.

در ادامه این نشست دکتر تن زاده ساختار سازمانی باشگاه را تشریح کرد و مسائل انضباطی و حقوقی را حائز اهمیت ویژه خواند.

مالک سپیدرود همچنین شرح وظایف محوله به کادر فنی، اجرایی و ستادی باشگاه و برنامه های کوتاه مدت و درازمدت تیم را تشریح کرد.

با همراهی صورت گرفته از سوی نمایندگان مجلس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز از برنامه ریزی های کلان مدیریتی و راهبردی باشگاه سپیدرود اعلام حمایت کرد.

شایان ذکر است پیش از این سایر نمایندگان گیلان از جمله جبار کوچکی نژاد نماینده رشت و سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا حمایت خود را از باشگاه سپیدرود و مالک جوان آن با برگزاری جلساتی اعلام کرده بودند و قطعا در آینده شاهد حمایت های عملی تعداد بیشتری از نمایندگان خواهیم بود.

امیدواریم با ادامه رایزنی هایی که نمایندگان گیلان در سطح وزیران و مدیران ارشد کشوری آغاز کرده اند شاهد روزهای درخشان تری برای سپیدرود و هواداران با تعصب رشتی و گیلانی باشیم.