نشست خبری پیش از بازی سپیدرود و پدیده با حضور سهیل حق شناس و یحیی گل محمدی برگزار شد.

حرف تازه – نشست خبری پیش از بازی سپیدرود و پدیده با حضور سهیل حق شناس و یحیی گل محمدی برگزار شد.

حق شناس: نگاه سرمربیگری در سپیدرود ندارم/ سپیدرود تیم بزرگی است و باید مربی بزرگ بیاورد

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امیدوارم ما فردا شایستگی خود را نشان بدهیم و آن اتفاق دو هفته قبل مقابل سپاهان را جبران کنیم.

سهیل حق‌شناس ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود در مقابل پدیده اظهار کرد: برای همه روشن است که بازی بسیار سخت داریم، پس از پشت سر گذاشتن سه هفته طوفانی بازی سنگینی با تیم پدیده داریم و تمام هم‌وغم ما این است که از بحران خارج شویم.

وی با بیان اینکه گل‌محمدی تیم خوبی جمع کرده گفت: باوجود مشکلاتی که پیش از فصل داشتند فوتبالی شناور داشتیم، امیدوارم ما فردا شایستگی خود را نشان بدهیم و آن اتفاق دو هفته قبل مقابل سپاهان را جبران کنیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به حواشی برنامه ۹۰ درباره مسائل تیم سپیدرود تصریح کرد: قرار شد تا زمانی که سرمربی انتخاب شود مسئولیت فی را بر عهده بگیرم و نخستین خواهش من از بازیکنانم این بود که همه‌چیز را کنار بگذاریم و اگر صحبتی و یا حرفی از طرف بازیکنان وجود دارد با مالک و نماینده‌اش صحبت کنند، پس از بازی با گسترش هیچ‌کس مصاحبه نکرد و این منتی بود که بچه‌های تیم بر سر من گذاشتند، در مورد اتفاقات اگر بخواهیم حرفی بزنیم واقعا می‌شود یک کتاب نوشت.

حق‌شناس با بیان اینکه مشکلات مالی مانع از خرید بازیکن شد گفت: یکی از مشکلات این است که ما دو جای خالی داریم، از طرفی با توجه به مشکلات مالی نتوانستیم بازیکن بگیریم با توجه به اینکه خرسندنیا نیز از جمع ما جدا شد، فردوسی و علی عباسی را نیز دیگر در اختیار نداریم و از هفته ششم به بعد می‌توانند به ما اضافه شوند، با یارگیری و اضافه شدن این سه نفر قطعاً مشکلات ما حل خواهد شد.

وی با اشاره به عدم حضور حسین کعبی در بازی افزود: کعبی از روز دوشنبه در تمرینات حضور داشت ولی با توجه به دوری یک‌هفته‌ای از تمرینات تصمیم بر آن نبود که او را در ترکیب بگذاریم، اما از او خواستیم کنار تیم باشد زیرابه بازیکنان انرژی مثبت می‌دهد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در خصوص شایعه سرمربیگری‌اش گفت: به‌هیچ‌عنوان نگاه سرمربیگری ندارم و هر زمان هر مربی انتخاب شد به او کمک می‌کنم، من فرد کاملی برای سرمربیگری سپیدرود نیستم فارغ از هر نتیجه‌ای که فردا رقم بخورد؛ سپیدرود تیم بزرگی است و باید مربی بزرگ بیاورد، من از مسئولان باشگاه می‌خواهم که یک سرمربی بزرگ بیاورند که در شان شهر رشت باشد.

حق‌شناس درباره وضعیت گلر تیم سپیدرود گفت: مسئولیت فنی گلرها بر عهده طباطبایی است، کوروش ملکی گلر جوانی است اما متأسفانه مشکلی که وجود دارد این است که سال گذشته به او میدان داده نشد و این فضا در رشت برای او به وجود آمده است.

وی بیان کرد: در بازی با سپاهان هر گلری درون دروازه ما بود این گل‌ها را می‌خورد، آن روز فاجعه تیم ما بود، در مورد گلی که وی در بازی با ماشین‌سازی خورد باید بگویم که کادر فنی پشت او ایستاده، ما یک تیم هستیم و اگر خودمان بخواهیم بازیکنمان را تخریب کنیم قطعاً ضربه خواهیم خورد.

گل محمدی: یکی از دلایل آرامش پدیده نپرداختن به مشکلات است

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد نیز گفت:مطمئنا جو خوبی فردا خواهیم داشت و امیدوارم همه هواداران از فوتبال خوب لذت ببرند.

یحیی گل محمدی ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با سپیدرود رشت اظهار داشت: پس از دو بردی که به دست آوردیم شرایط خوبی داریم البته سپیدرود با توجه به شرایط به دنبال جبران هفته‌های گذشته است.

وی با ابراز امیدواری درباره نکات فنی تیم گفت: با توجه به مشکلاتی که تیم سپیدرود داشت از انگیزه خوبی برخوردار است و مطمئناً فردا جو خوبی داریم و امیدوارم تمامی هواداران از فوتبال خوب لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با اشاره به تعداد محرومان از بازی و تعداد بازیکنان مصدوم افزود: حسین مرادمند به‌تازگی به تمرینات اضافه‌شده و سه بازیکن در اختیار تیم امید هستند.

گل محمدی با اشاره به مشکلات تیم پدیده گفت: ما مشکلاتی داریم که هیچ‌وقت رسانه‌ای نشده البته انتظار داریم که مشکلات حل شود، یکی از دلایل آرامش تیم ما نپرداختن به این مشکلات است و شخصیت بازیکنان ما نیز مزید بر علت است.

وی بیان کرد: مشکلات سپیدرود و پدیده متفاوت هستند، در مورد مشکلات سپیدرود نمی‌توانم اظهارنظر کنم و در حیطه اختیارات بنده نیست.

دیدار تیم‌های سپیدرود و پدیده فردا ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

  • منبع خبر : فارس