رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March
همزمان با روز اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید انجام شد؛

حضور رئیس شورای اسلامی شهر در هنرستان شهید چمران رشت

حرف تازه – رئیس شورای اسلامی شهر رشت همزمان با نخستین روز مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید در جمع مربیان و دانش آموزان هنرستان شهید چمران رشت حضور یافت. سید امیر حسین علوی در ابتدا با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه بشر برای رسیدن به پیشرفت مراحل […]

حرف تازه – رئیس شورای اسلامی شهر رشت همزمان با نخستین روز مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید در جمع مربیان و دانش آموزان هنرستان شهید چمران رشت حضور یافت.
سید امیر حسین علوی در ابتدا با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه بشر برای رسیدن به پیشرفت مراحل فراوانی را طی کرده است اظهار کرد: بنده نیز در گذشته در همین مدارس بعنوان دانش آموز در این صف ها می ایستادیم و اندیشه های فروان و دغدغه هایی در خصوص چگونه گذراندن سال تحصیلی و… داشتم.
وی با بیان اینکه یادآوری روزهای تحصیل برایمان شیرین است تصریح کرد: قطعا این گذر زمان برای دانش آموزان امروز هم اتفاق می افتاد و در آینده با حضور در دانشگاهها و محیط کار آینده کشور را خواهند ساخت.
علوی با اذعان به اینکه در هنرستان شهید چمران علم و آموزش عملی همزمان ارائه می شود بیان کرد: بشر در هر دوره با یک تکامل روبه رو است و این تکامل در دوران دانش آموزی نیز اتفاق خواهد افتاد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: بسیاری از افراد بنده را بعنوان جوانترین رئیس شورای شهر در کشور معرفی میکنند و از این باب که جامعه به این تفکر رسیده که به جوانان و اندیشه های آنان اعتماد می کند خوشحال هستم.
علوی با بیان اینکه باید قدردان رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم باشیم گفت: امروزه اگر با این امنیت و آسایش خاطر مشغول تحصیل،تدریس و …هستیم به واسطه جانفشانیهای دلیر مردانی است که در همین مدرسه ها تحصیل کردند و این مدارس نقش سنگر برای تربیت سنگرسازان آینده را دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت بزرگترین رسالت دانش آموزان را تحصیل علم و دانش دانست و تصریح کرد: از بین دانش آموزان امروزی باید چهره های نخبه و پرفسور سمیعی های آینده، برای خدمت به جامعه پرورش پیدا کنند و این سرزمین به آینده سازان خود نیاز دارد.
علوی با بیان اینکه دانش آموزان باید از ظرفیتهای امروزه دنیای ارتباطات استفاده کنند گفت: قطعا در آینده از چهره های امروزی یاد خواهد شد و امیدوارم در عرصه ها و میادین واقعی کار و عمل شاهد حضور تاثیر گذار دانش آموزان این شهر باشیم.
در ادامه این مراسم مدیر هنرستان شهید چمران رشت با تقدیر از حضور ریاست شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم افزود: هنرستان شهید چمران همواره از همراهی و حمایتهای امیرحسین علوی ریاست شورای رشت بهره مند بوده است.
یوسف غلامی افزود: امیدوارم با تداوم این همکاریها شاهد اتفاقات خوبی برای آینده سازان شهر باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار