حرف تازه – بخشدار لوندویل شهرستان آستارا از ممانعت فرماندار این شهرستان از افتتاح آسفالت راه روستای کانرود به دلیل نیمه‌کاره بودن آن خبر داد. احمد قدیمی عصر امروز در جریان افتتاح ۱۲ پروژه تقویت و بهینه‌سازی شبکه برق در روستای سیرالیوه از توابع بخش لوندویل این شهرستان اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی دهیاری‌های بخش لوندویل […]

حرف تازه – بخشدار لوندویل شهرستان آستارا از ممانعت فرماندار این شهرستان از افتتاح آسفالت راه روستای کانرود به دلیل نیمه‌کاره بودن آن خبر داد.

احمد قدیمی عصر امروز در جریان افتتاح ۱۲ پروژه تقویت و بهینه‌سازی شبکه برق در روستای سیرالیوه از توابع بخش لوندویل این شهرستان اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی دهیاری‌های بخش لوندویل قرار بود به صورت تجمیعی و نمادین در روستای کانرود به بهره‌برداری برسند. 

بخشدار لوندویل شهرستان آستارا با بیان اینکه فرماندار این شهرستان به دلیل نیمه‌کار بودن آسفالت راه روستای کانرود از افتتاح آن ممانعت کرد و این اقدام فرماندار جای قدردانی دارد، تصریح کرد: براساس برآوردهای اولیه تاکنون برای این پروژه بالای یک‌میلیارد تومان هزینه شده است. 

وی پروژه آسفالت راه روستای کانرود را یک پروژه بسیار بزرگ در حد یک دهیاری و روستا دانست و خاطرنشان کرد: از فرماندار شهرستان آستارا انتظار داریم در تکمیل این پروژه و رفع‌نقص متن قرارداد فی‌مابین پیمان‌کار، بنیاد مسکن و دهیاری به بخشداری لوندویل کمک کنند. 

قدیمی مقدار مسیر آسفالت‌شده را به طول سه تا چهار کیلومتر به عرض ۱۰ متر دانست و بیان کرد: دهیار روستای کانرود در حواشی آسفالت راه از ورودی سه‌راه کانرود تا بازارچه نسبت به زیرسازی، جدول‌کاری، پیاده‌روسازی و هدایت آب‌های سطحی نیز اقدام کرده است. 

بخشدار لوندویل شهرستان آستارا با بیان اینکه در دیگر روستاهای بخش لوندویل این شهرستان با تلاش دهیاری‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته است گفت: عمده کارهای انجام‌شده در دیگر روستاها، به‌سازی راه‌های روستایی بوده و یک مورد نیز لای‌روبی رودخانه داشتیم. 

وی نگاه دولت تدبیر و امید را متمرکز به روستا و روستامحوری دانست و افزود: عمده مشکلاتی که در شهرها وجود دارد به دلیل افزایش مهاجرت‌ها از روستاها به سمت شهرها بوده و به‌همین‌دلیل نمی‌توانیم در شهرها خدمات‌رسانی خوبی داشته باشیم.