در پی درج خبری در خصوص درخواست حمایت مالی 20 میلیون تومانی هیئت هاکی گیلان از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت، دبیرخانه این کمیسیون جوابیه ای را به تحریریه پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه ارسال کرد.

حرف تازه – در پی درج خبری در خصوص درخواست حمایت مالی ۲۰ میلیون تومانی هیئت هاکی گیلان از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت، دبیرخانه این کمیسیون جوابیه ای را به تحریریه پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه ارسال کرد.

در این جوابیه آمده است:

بسمه تعالی

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری حرف تازه

با سلام

پیرو مطلب درج شده در برخی از پایگاه های خبری در خصوص نامه درخواست کمک مالی ۲۰ میلیون تومانی رئیس هیئت هاکی استان گیلان از کمیسیون فرهنگی‌ و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت (که ظاهرا از سوی دبیر محترم هیئت مذکور و از طرف رئیس امضا گردیده است)، نظر به اینکه حمایت شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری رشت از ورزش و هیئت های ورزشی دارای روند و فرآیند مشخصی بوده و این درخواست نیز طبق روال اجرایی از سوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت به شهرداری ارجاع گردیده است و تاکنون نیز با توجه به مستندات موجود هیچگونه کمک مالی یا پرداخت به هیئت مذکور به دلیل مشکلات و مسائل مالی شهرداری صورت نپذیرفته است این امر به منظور تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی می گردد.
شایان ذکر است تلاش های هیئت هاکی استان و قهرمانی تیم بانوان گیلان در لیگ کشوری برای اولین بار در تاریخ این ورزش در خور تحسین بوده و حتما قدردانی از ورزشکاران سخت کوش هاکی در دستور کار نهادهای فرهنگی و متولیان امر ورزش قرار خواهد گرفت.
امید است همگان نظاره گر تعامل شایسته تر و هر چه بیشتر اداره ورزش و جوانان با مجموعه مدیریت شهری به منظور اعتلای ورزش در شهر سر افراز و ورزش دوست رشت باشیم.

دبیرخانه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت

  • منبع خبر : اختصاصی حرف تازه