محمدرسول محمدپور سردبیر پایگاه خبری گیل ندا با انتشار پیامی به نامه احمد رمضانپور نرگسی واکنش نشان داد.

حرف تازه – محمدرسول محمدپور سردبیر پایگاه خبری گیل ندا با انتشار پیامی به نامه احمد رمضانپور نرگسی (اینجا بخوانید) واکنش نشان داد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر احمد رمضانپور نرگسی

با عرض ادب و احترام خدمت شما منتخب اول شهروندان در شورای اسلامی شهر رشت پیرو حواشی اخیر و مکتوبه شما در خصوص یادداشت منتشره اینجانب در پایگاه خبری “گیل ندا” عرض چند نکته را خدمت حضرتعالی و سایر حضرات واجب میدانم.

ارتباط امروز حقیر با شما سبقه ای از دوره نوجوانی داشته و از همان دوران اینجانب به عنوان یک شاگرد در محضر شما استاد فرهیخته تلمذ کرده ام و در این مدت در کنار شما در حوزه مسائل اخلاقی، سیاسی و فرهنگی آموخته های ارزشمندی کسب کرده ام که این فرصت برایم باارزش و مغتنم بوده و برای من باعث افتخار است.

بواسطه این ارتباط همواره شاهد دغدغه شما برای رشد و تقویت جریان و هر یک از فعالین اصلاح طلب بوده ام و هزینه های گزافی که در این راه پرداخت کرده اید را از نزدیک مشاهده و حتی لمس کرده ام.

شما سالهاست که غضب، افترا و تهدید جریان های مخالف اندیشه اصلاحات را به جان خریده و در مقابلشان ایستادگی کرده و خم به ابرو نیاورده اید لیکن این بی اخلاقی ها و بد اخلاقی های برخی افراد در جریان خودی بوده است که همواره همچون نمکی بر روی زخم باعث دل آزردگی شما بوده با این وجود همیشه بر حفظ وحدت و تکریم بزرگان و حمایت از جوانان جریان همسو تاکید داشته اید و ما هم به عنوان شاگردان این مکتب توصیه های شما را آویزه گوش خود کرده و در این مسیر در پشت سر شما قرار گرفته ایم.

لیکن متاسفانه حواشی ایجاد شده در خصوص انتخاب شهردار رشت در برهه ای که منتخبین لیست امید در برابر همه فشارهای موجود نیازمند بیشترین حمایت از پایگاه اجتماعی و سیاسی خود بودند ضربه ای مهلک به اتحاد جریان اصلاح طلب قلمداد میشد و شدت تخریب از سوی افرادی که همواره زیر چتر حمایت شما قرار داشتند حتی زبان سنگ را به تکلم وا میداشت…

حقیر به عنوان کوچکترین فعال اصلاح طلب در شهر رشت سالهاست با افتخار و بدون هیچ ادعایی عضو حزب کارگزاران سازندگی بوده هستم و خواهم بود چرا که به سلامت و صداقت و وحدت رویه ارکان این حزب در کشور و در استان گیلان اعتقاد دارم و به حضور در رکاب افرادی خوشنام همچون مهندس بی آزار، مهندس زالفی و مهندس بخشی در تشکیلات این حزب افتخار میکنم چرا که همواره از ایشان به عنوان سرمایه های جریان همسوی خود اخلاقمداری و تلاش در راستای اعتلای نام و جایگاه اصلاح طلبان را ملاحظه کردم.موضع ای که این روزها در عملکرد بسیاری قابل رؤیت نیست…

فرمودید که در یادداشت مذکور تندروی صورت گرفته است حقیر به عنوان شاگرد حضرتعالی بدون هیچ بحثی فرمایش استاد خود را پذیرفته و از همه افرادی که مطلب مورد نظر باعث آزردگی خاطر آنها گردید پوزش میطلبم.

جریان اصلاحات را پیش از هر تعریف دیگری منشی پایبند به اخلاق و صداقت در حوزه سیاسی میدانم و به این تعریف اعتقاد دارم و حضور افرادی چون “دکتر احمد رمضانپور نرگسی” را شاخصی قابل توجه برای این تعریف میدانم.
به عقیده حقیر اصلاحات به هیچ دلیل و واسطه ای متعلق و در ید اختیار هیچ شخص حقیقی و طیف خاصی نیست و هر آنکس که در عمل بیشتر به این اندیشه وابسه باشد در آن محق تر است.

محمد رسول محمدپور
سردبیر پایگاه تحلیلی خبری “گیل ندا”