رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
  • الإثنين ۲ صفر ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 23 October
  • شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  • کد خبر : 33428
  • مشاهده : 64 بازدید
  • اخبار » ورزش
  • چاپ خبر : جهش چشم گیر سپیدرود در چهار بازی اخیر

حرف تازه – تیم سپیدرود پس از شکست های پیاپی در سه بازی ابتدایی، از هفته چهارم توانستند بازی های مناسبی را به نمایش بگذارند و امتیازات مناسبی را جمع آوری کنند. به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش سه، سپیدرود رشت در سه بازی ابتدایی(علیرغم بازی های خوبی که به نمایش می گذاشت) […]

حرف تازه – تیم سپیدرود پس از شکست های پیاپی در سه بازی ابتدایی، از هفته چهارم توانستند بازی های مناسبی را به نمایش بگذارند و امتیازات مناسبی را جمع آوری کنند.

به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش سه، سپیدرود رشت در سه بازی ابتدایی(علیرغم بازی های خوبی که به نمایش می گذاشت) به سه شکست پیاپی دست پیدا کرد. باخت هایی که از همان آغاز لیگ این تیم را به عنوان یکی از نامزدهای سقوط معرفی می کرد؛ اما پس از بازی برابر گسترش فولاد اتفاقات جدیدی برای این تیم افتاد و آنها توانستند به دو پیروزی و دو تساوی و هشت امتیاز دست پیدا کنند.

با این حساب می توان گفت گیلک ها به طور میانگین در چهار بازی اخیر و در هر دیدار دو امتیاز به دست آوردند که امتیاز بسیار مناسبی محسوب می شود.

سرخ پوشان که از تحول ایجاد شده پس از دیدار برابر ملوان بهترین استفاده را بردند، برابر تیم های متمول پیکان و صنعت نفت در خانه خود به پیروزی رسیدند و در خانه حریفان نیز به دو تساوی برابر سپاهان و استقلال خوزستان دست یافتند.

بازی های خوب سپیدرودی ها در خانه در حالی انجام می شود که به دلیل اوضاع نامناسب ورزشگاه عضدی رشت، تعداد کمی از هواداران می توانند به تماشای بازی بنشینند؛ تماشاگرانی که همیشه این ورزشگاه را گوش تا گوش پر می کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از کامبیز نویدی:

من هنوز خواب می بینم که دوره ، دوره وفا است

کامبیز نویدی - عمر شورای نیمه بومی چهارم به پایان رسید و شورای کاملا بومی پنجم بر مسند نشست. آرزوهای بسیارانی محقق شد: از گروه موسوم به ائتلاف رشتی ها برای حذف شدن آنها که غیر رشتی می نامیدندشان تا آرزوی ده ساله ی عده ای برای جلوس بر صندلی شورا. در این میان طبیعتاً اولین وظیفه ی شورا تعیین شهردار برای شهری بود که اتفاقاً در آخرین روزهای کاری شورای چهارم شهردارش را نیز از دست داده بود و با سرپرست اداره می شد. گزینه های بسیاری مطرح شدند تا نهایتا همای سعادت در کش و قوسی طولانی برشانه ی مردی از قزوین بنشیند. آنهم با یازده رای موافق و انصراف عجیب مدعیان در روز رای گیری. اما هرچه که بود تمام شد و امروز دکتر مسعود نصرتی با پشت سر گذاشتن دو” مسعود” دیگر با رای شورا و حکم وزیر کشور بر صندلی شهرداری می نشیند. امروز آغاز روزی نو برای مدیریت شهری رشت است و چه خوب که آغازی بر ثبات مدیریت شهری در این بزرگترین شهر حاشیه دریای کاسپین باشد که شهردارش از شهری می آید که نامش “معرب” نام همین دریا است. اما نصرتی میانسال برای اداره ی رشت با چالش های فراوانی روبرو است. سازمانی خسته و دلمرده از ناملایمات و معوقات و بدهی و شهروندانی دلچرکین از معاملات و بی توجهی ها و کاستی ها. برای رهایی از وضعیت موجود دانش آکادمیک و تجربه ی بیست و هفت ساله ی نصرتی بزرگترین یاریگرش خواهد بود و شاید لازم نباشد در اینجا اندک مطالعات خود را برای رهایی از وضع موجود به عنوان راه حل های پیشنهادی مطرح کنم. اما بی شک عدم تجربه ی زیست در رشت و عدم شناخت کافی از وضعیت شهرداری رشت می تواند در ماه های اول پاشنه آشیل مدیریت جدید شهری رشت محسوب شود. پس بی مناسبت نیست برای کمک به شهردار جدید هم که شده، مسائل و مصایب را با هم مرور کنیم: مشکلات سازمانی شهرداری رشت و سازمان ها و مناطق و نواحی تابعه اش از چند مشکل اساسی رنج می برند. فربه و فشل بودن سازمان و انباشت نیروهای قراردادی و پیمانی و شرکتی در آن که بخش عمده ای از آن بدلیل دخالت های شورانشینان ادوار چهارگانه ی گذشته برای جذب نیروهای انتخاباتی شان و یا اقوام و دوستانشان در این نهاد بوده است، که اتفاقا به سبب وجود همان قرابتها نسبت به مستخدمین قبلی پرتوقع تر و کم بازده تر هم هستند. از دیگرسو، صعودهای نردبانی و راه های پیموده شده ی یک شبه – حاصل از ماجراجویی مدیریتی شهردار سابق یا آویخته شدن به دوستان شورانشین و توصیه های آنان و معاملات دم استیضاح – دو آفت برای سازمان شهرداری بوجود آورده است: عده ای را متوقع و جسور و عده ی بیشتری را که نه یاری در شورا داشته و دارند و نه توان دلبری از شهردار سابق داشتند را دلزده و “واداده” و بی انگیزه کرده است و وضعیتی بوجود آورده ...

آخرین اخبار