تیم فوتبال سپیدرود رشت در چارچوب رقابت های هفته هشتم لیگ برتر عصر جمعه میهمان پیکان بود. این دیدار با تک گل دقایق پایانی تیم میزبان با یک گل به سود پیکان به پایان رسید.

حرف تازه – تیم فوتبال سپیدرود رشت در چارچوب رقابت های هفته هشتم لیگ برتر عصر جمعه میهمان پیکان بود. این دیدار با تک گل دقایق پایانی تیم میزبان با یک گل به سود پیکان به پایان رسید.

در پایان این دیدار مربیان دو تیم با حضور در نشست خبری به ارائه نظرات خود در خصوص این دیدار پرداختند که در ادامه می خوانیم.

مجید جلالی: انتظار نداشتم سپیدرود اینقدر خوب بازی کند

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: انتظار نداشتم سپیدرود اینقدر خوب بازی کند و دقایق زیادی از بازی به ما سخت گذشت.

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل سپیدرود گفت: فکر می‌کنم هر دو تیم شایسته تمجید هستند. بازی درگیرانه و سنگینی بود و انتظار نداشتیم سپیدرود این قدر خوب بازی کند. دقایق زیادی از بازی به ما سخت گذشت.

وی درباره روند خوب پیکان ادامه داد: ما برنامه‌ای برای این فصل داشتیم تا خوب امتیاز جمع کنیم. این طراحی تا حد زیادی خوب بود و امیدوارم در ادامه هم با همین قدرت و انسجامی که داریم بازی کنیم تا به آینده امیدوار باشم. با همه وجود به بازیکنانم باور دارم.

جلالی افزود: به هر حال کمبودهایی در تیم هست و در وقفه‌های لیگ به آنها می‌پردازیم. در وقفه قبلی هم این کار را کردیم و باید از این فرصت ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

امامی‌فر: این چه داوری است که باید همه چیز به او دیکته شود؟ / سپیدرود باید در لیگ برتر حفظ شود

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شرایط این بازی با دیدار مقابل پرسپولیس متفاوت بود، اما تیم امروز ما با تیمی که ۶ گل از سپاهان خورد فرق کرده است.

علیرضا امامی‌فر مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پیکان گفت: ۲ بازی بیرون از خانه داشتیم. شرایط بازی پرسپولیس با این بازی متفاوت بود. امروز با ۳ مهاجم مقابل پیکان بازی کردیم.

وی افزود: در نیمه اول زیاد خوب نبودیم اما در نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم و چند موقعیت هم خلق کردیم اما بازیکنان ما باید مسئولیت‌پذیرتر باشند و اشتباهات‌شان را بپذیرند همانطور که ما هم باید ضعف‌هایمان را بپذیریم. اما داوران هم باید ضعف خودشان را قبول کنند. ما تا کی باید به هواداران جواب پس بدهیم؟

مربی سپیدرود اظهار داشت: ما مدیون هواداران‌مان هستیم اما چطور آرمان قاسمی که کارت زرد داشت در دقیقه ۳۰ اخراج نشد؟ اگر آنها ۱۰ نفره می‌شدند شرایط فرق می‌کرد ولی داور مماشات کرد و باید همه چیز را درگوشی به او می‌گفتند. این چه داوری است که باید همه چیز به او دیکته شود؟

علیرضا امامی فر تصریح کرد: ما ضعف‌های خودمان را می‌بینیم و می‌پذیریم اما بقیه هم باید همین کار را انجام دهند. سپیدرود باید در لیگ برتر حفظ شود و ما دلمان نمی‌خواهد مثل برق شیراز، راه‌آهن و صبای قم باشیم.

وی افزود: استان گیلان باید تلاش کند تا این تیم حفظ شود و باید از این تیم حمایت کنند تا جلوی ضایع شدن حق گرفته شود. تا حالا صدای من را اینقدر بلند نشنیده بودید اما به تیم ما فشار می‌آید.

امامی‌فر در خصوص دغدغه هواداران خاطرنشان کرد:‌ دغدغه هواداران این است که سپیدرود حفظ شود آنها وقت می‌گذارند و از تیم حمایت می‌کنند اما خوشبختانه هواداران ما فهمیده هستند. این تیم دو تکه بوده، دو مدیر داشته و دو مربی بالای سرش بوده است!

مربی سپیدرود در پایان گفت: تیم امروز یا تیمی که مقابل پرسپولیس بازی کرد آیا با تیمی که از سپاهان شش گل در رشت خورد یکی است؟ هواداران ما فهمیده‌اند و صبوری می‌کنند که تا نیم‌فصل بتوانیم وضعیت تیم را بهتر کنیم. خوشبختانه تعطیلات به ما کمک می‌کند تا شرایط بهتری داشته باشیم.

  • منبع خبر : نود