حرف تازه – رییس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت از سفر ده روزه به سه کشور اروپایی به منظور بازدید از مراحل ساخت و نصب تجهیزات مورد نیاز آتش نشانی شهرداری رشت خبر داد. بابک رمضانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای نوسازی ناوگان خودرویی متعلق به سازمان آتش نشانی شهرداری رشت در […]

حرف تازه – رییس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت از سفر ده روزه به سه کشور اروپایی به منظور بازدید از مراحل ساخت و نصب تجهیزات مورد نیاز آتش نشانی شهرداری رشت خبر داد.

بابک رمضانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای نوسازی ناوگان خودرویی متعلق به سازمان آتش نشانی شهرداری رشت در سال ۹۴ قرار داد خرید ۷ دستگاه خودروی نیمه سنگین، یک نردبان بلند و دو دستگاه پلتفرم در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه خودروهای سازمان آتش نشانی شهرداری رشت دارای میانگین سنی ۲۵ سال هستند گفت: در سال ۷۲ چندین خودروی آتش نشانی از سوی سازمان شهرداریها و وزارت کشور به همراه یک نردبان به سازمان تحویل داده شد و در حال حاضر نردبان موجود نیازمند تعمیر است.

رمضانی با بیان اینکه اخیرا ۶ دستگاه خودرو مدرن به ناوگان آتش نشانی شهرداری رشت افزوده شده است تصریح کرد: هفتمین خودروی تخصصی امداد و نجات با کلیه امکانات در منطقه آزاد آماده ترخیص است.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت به ارتفاع ساختمانهای موجود در رشت اشاره کرد و گفت: ساختمان هایی با ارتفاع ۵۵ الی ۶۰ متری در رشت وجود دارد و بیشتر این ها به صورت تجاری و اداری مورد استفاده بوده و در صورت بروز هر گونه حادثه سازمان آتش نشانی شهرداری رشت نیازمند داشتن نردبان و پلتفرم های بلند به منظور ارائه خدمات به شهروندان است.

رمضانی با تاکید بر اینکه سفر ده روزه به سه کشور آلمان، ایتالیا و کرواسی در راستای بازدید از مراحل ساخت این تجهیزات انجام می شود بیان کرد: تمامی هزینه های سفر توسط شرکت طرف قرار داد با شهرداری رشت پرداخت شده و این اقدام از جمله شرح وظایف و خدمات این شرکت مطرح دنیا است.