حرف تازه – مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور سه بوکسور در مسابقات جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است و در حال رایزنی برای افزایش این نفرات به پنج تن هستیم. امین قاسمی پور ظهر امروز در گفت‌وگویی با اشاره به حضور تیم ملی بوکس در جایزه بزرگ مغولستان اظهار کرد: به دلیل فاصله اندک […]

حرف تازه – مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور سه بوکسور در مسابقات جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است و در حال رایزنی برای افزایش این نفرات به پنج تن هستیم.

امین قاسمی پور ظهر امروز در گفت‌وگویی با اشاره به حضور تیم ملی بوکس در جایزه بزرگ مغولستان اظهار کرد: به دلیل فاصله اندک سه روزه بین مسابقات جایزه بزرگ مغولستان و تایلند، بوکسورهای ایرانی دربازی‌های مغولستان شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور دست‌کم سه بوکسور در جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است افزود: در حال رایزنی با مسئولان برای افزایش سهمیه ایران به پنج بوکسور هستیم و نتایج درخشان ملی‌پوشان در تورنمنت‌های گذشته باعث شده است دیدگاه مسئولین کمیته ملی المپیک نسبت به بوکس مثبت شود.

مربی تیم ملی بوکس از حضور یک ملی‌پوش گیلانی در اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: محمد کاس پور در اردوی تیم ملی نمایش خوبی داشته است، سینا فضل الهی دیگر بوکسور گیلانی است که به اردوی تیم ملی دعوت شد ولی به دلیل مشکلات شخصی از حضور در اردو انصراف داد.

قاسمی پور گفت: حضور در تورنمنت‌های متعدد باعث می‌شود بوکسورهای جوان ایرانی کسب تجربه کنند و باقدرت بیشتری دربازی‌های آسیایی جاکارتا که از اهمیت بسزایی برخوردار است شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه لیگ بوکس گیلان بعد از ۱۰ سال تشکیل می‌شود تصریح کرد: در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان لیگ استان را به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌کنیم و درصورتی‌که مسابقات مورد استقبال خوبی قرار بگیرد این لیگ در تمامی نقاط استان به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بوکس گیلان عدم پشتوانه سازی در سال‌های گذشته را مهم‌ترین عامل افت بوکس گیلان می‌داند و با اشاره به برنامه‌های خوب هیأت بوکس گیلان گفت: در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان برنامه‌های خوبی تدارک دیده‌ایم و با پشتوانه سازی در رده‌های پایه، به‌زودی شاهد حضور چند ملی‌پوش گیلانی خواهیم بود.

فارس

.