رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور سه بوکسور در مسابقات جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است و در حال رایزنی برای افزایش این نفرات به پنج تن هستیم. امین قاسمی پور ظهر امروز در گفت‌وگویی با اشاره به حضور تیم ملی بوکس در جایزه بزرگ مغولستان اظهار کرد: به دلیل فاصله اندک […]

حرف تازه – مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور سه بوکسور در مسابقات جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است و در حال رایزنی برای افزایش این نفرات به پنج تن هستیم.

امین قاسمی پور ظهر امروز در گفت‌وگویی با اشاره به حضور تیم ملی بوکس در جایزه بزرگ مغولستان اظهار کرد: به دلیل فاصله اندک سه روزه بین مسابقات جایزه بزرگ مغولستان و تایلند، بوکسورهای ایرانی دربازی‌های مغولستان شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور دست‌کم سه بوکسور در جایزه بزرگ مغولستان قطعی شده است افزود: در حال رایزنی با مسئولان برای افزایش سهمیه ایران به پنج بوکسور هستیم و نتایج درخشان ملی‌پوشان در تورنمنت‌های گذشته باعث شده است دیدگاه مسئولین کمیته ملی المپیک نسبت به بوکس مثبت شود.

مربی تیم ملی بوکس از حضور یک ملی‌پوش گیلانی در اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: محمد کاس پور در اردوی تیم ملی نمایش خوبی داشته است، سینا فضل الهی دیگر بوکسور گیلانی است که به اردوی تیم ملی دعوت شد ولی به دلیل مشکلات شخصی از حضور در اردو انصراف داد.

قاسمی پور گفت: حضور در تورنمنت‌های متعدد باعث می‌شود بوکسورهای جوان ایرانی کسب تجربه کنند و باقدرت بیشتری دربازی‌های آسیایی جاکارتا که از اهمیت بسزایی برخوردار است شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه لیگ بوکس گیلان بعد از ۱۰ سال تشکیل می‌شود تصریح کرد: در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان لیگ استان را به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌کنیم و درصورتی‌که مسابقات مورد استقبال خوبی قرار بگیرد این لیگ در تمامی نقاط استان به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بوکس گیلان عدم پشتوانه سازی در سال‌های گذشته را مهم‌ترین عامل افت بوکس گیلان می‌داند و با اشاره به برنامه‌های خوب هیأت بوکس گیلان گفت: در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان برنامه‌های خوبی تدارک دیده‌ایم و با پشتوانه سازی در رده‌های پایه، به‌زودی شاهد حضور چند ملی‌پوش گیلانی خواهیم بود.

فارس

.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار