رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

حرف تازه – علی مقصودی،معاون خدمات شهری شهرداری رشت اقدامات حوزه خدمات شهری شهرداری در آستانه سال نو را تشریح کرد. مقصودی با اشاره به جلسات برگزار شده با مناطق و سازمان های زیرمجموعه حوزه خدمات شهری اظهار کرد: در این راستا تقسیم وظایف انجام شده و شهر رشت با آمادگی کامل به استقبال از […]

حرف تازه – علی مقصودی،معاون خدمات شهری شهرداری رشت اقدامات حوزه خدمات شهری شهرداری در آستانه سال نو را تشریح کرد.

مقصودی با اشاره به جلسات برگزار شده با مناطق و سازمان های زیرمجموعه حوزه خدمات شهری اظهار کرد: در این راستا تقسیم وظایف انجام شده و شهر رشت با آمادگی کامل به استقبال از بهار می رود.

وی افزود: مقرر شد مناطق پنج گانه شهرداری سرویس های بهداشتی مساجد،پاساژها موجود در منطقه خود را شناسایی کرده و نسبت به رفع نقص و ترمیم آن ها اقدام کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت تصریح کرد: رنگ آمیزی و ترمیم جداول معابر و خیابان های سطح شهر تا پایان اسفند انجام خواهد شد و همچنین ترمیم آسفالت معابر و خیابان های رشت نیز با اولویت خیابان ها و معابر اصلی در دستور کار قرار گرفته است.

مقصودی تعمیر وسائل ورزشی و بازی در سطح پارک ها، فعال شدن تاسیسات مربوط به ریسه های نوری نصب شده در رشت، رفع نقص استندها و واتربندها، نظارت پارک ها و تاسیسات روشنایی را از جمله برنامه های حوزه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت برای سال نو عنوان کرد.

وی همچنین از نصب المان های نوروزی در پیاده راه فرهنگی،میادین و معابر رشت خبر داد و افزود: کلیه آب نماهای پارک ها و میادین رشت تا پایان سال بهره برداری و فعال خواهند بود و نقاشی های دیواری سه بعدی نیز توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت بیان داشت: بنرهای اطلاع رسانی برای راهنمایی مسافران و گردشگران نیز در سطح شهر و پارک ها نصب خواهد شد.

مقصودی خط کشی طول عابر پیاده، نصب علائم ترافیکی، استانداردسازی سرعت کاه ها، شست و شوی جداول خیابان ها و معابر، زیباسازی ایستگاه های اتوبوس، پاک سازی و جمع آوری زباله های دپو شده و نخاله های ساختمانی و جانمایی مخازن زباله در سطح شهر را از دیگر اقدامات شهری رشت برای ایام نوروز برشمرد.

وی با اشاره به اینکه تابلوهای ورودی “به شهر رشت خوش آمدید” در مبادی ورودی رشت نصب می شود خاطرنشان کرد: توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت هدایایی به نخستین مسافران ورودی به رشت تقدیم خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار