رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۰ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 17 March

حرف تازه – مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با اشاره به همکاری شهرداری رشت در برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در رشت اظهار کرد: فضا سازی محل برگزاری رژه از میدان نیروی دریایی تا میدان مصلی و محل برگزاری رژه با داربست و اسپیس فریم توسط شهرداری […]

حرف تازه – مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با اشاره به همکاری شهرداری رشت در برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در رشت اظهار کرد: فضا سازی محل برگزاری رژه از میدان نیروی دریایی تا میدان مصلی و محل برگزاری رژه با داربست و اسپیس فریم توسط شهرداری رشت انجام شد.

فاطمه قدیمی ساخت جایگاه ها را از دیگر اقدامات شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: احداث جایگاه های مختلف اعم از جایگاه فرماندهان نظامی و انتظامی ، جایگاه مخصوص خانواده های اسرا و جانبازان، جایگاه مدیران و مسئولین و جایگاه ویژه برای عوامل صدا و سیما از اقدامات دیگر شهرداری رشت بوده است.

فاطمه قدیمی با اشاره به حضور نیروهای آتش نشانی در این مراسم، افزود: سه خودرو، یک موتور سیکلت به همراه ۹ آتش نشان و ۳ افسر ارشد آتش نشانی جهت ایمنی بیشتر مراسم در مسیر رژه مستقر بوده اند.

وی به هماهنگی با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت تعداد زیادی اتوبوس برای رفت و آمد شهروندان اختصاص یافت.

قدیمی ادامه داد: با هماهنگی و همکاری معاونت امور عمرانی و مناطق دو، سه و پنج شهرداری خط کشی باند رژه ، رفت و روب حد فاصل میدان نیروی دریایی و میدان مصلی و همچنین هرس درختان و فضای سبز جهت فضا سازی مراسم رژه انجام شد.

وی به چاپ چهارصد متر مربع بنر برای این مراسم اشاره کرد و نصب و راه اندازی سیستم صوت حرفه‌ای مخصوص فضای باز را از دیگر فعالیت های شهرداری رشت عنوان کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در پایان امنیت ایران اسلامی را حاصل درایت و رهبری فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی ایران و تلاش های نیروهای مسلح دانست و گفت: امنیت کشور عزیزمان نتیجه لطف الهی و زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح و نظامی کشور است که همه ما قدردان این زحمات هستیم.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار