رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
علوی در مراسم تجلیل از برخی خیرین رشت:

تدوین برنامه خدمت برای اقشار مختلف از سوی شورای شهر

حرف تازه – مراسم تجلیل رییس شورای شهر از جمعی از خیرین فعال در حوزه های اجتماعی در تالار شورا برگزار گردید. در این مراسم امیرحسین علوی در جمع اعضای مؤسسه لبخند جاوید خزر با ذکر این مطلب که حضور فعال خیرین به صورت منسجم و در قالب سمن ها همواره موجب انجام اتفاقات خوبی […]

حرف تازه – مراسم تجلیل رییس شورای شهر از جمعی از خیرین فعال در حوزه های اجتماعی در تالار شورا برگزار گردید.
در این مراسم امیرحسین علوی در جمع اعضای مؤسسه لبخند جاوید خزر با ذکر این مطلب که حضور فعال خیرین به صورت منسجم و در قالب سمن ها همواره موجب انجام اتفاقات خوبی در حوزه رفع آسیب های اجتماعی گردیده و نتایج مثبت آن باعث ایجاد انگیزه در مسئولین و متولیان امر شده است از شهروندان رشت به عنوان پیشگامان همیشه در صحنه انفاق تقدیر کرد.
رییس شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه مردم فهیم رشت هرگاه و در هر حوزه ای که احساس نیاز کنند با روحیه جهادی و انقلابی خود پیش از مسئولین دست به کار شده و اتفاقات بزرگی را رقم میزنند این شور و نوعدوستی مردم را نه تنها نافی انجام وظیفه مسئولین بلکه ظرفیتی قابل توجه برای مدیران دانست که باید از آن به بهترین نحو استفاده شود.
علوی با بیان این موضوع که ساختار شوراها ساختاری مردمی تر از سایر نهادها و سازمانهای دولتی میباشد مدیریت مشارکتی و مردم محور را دکترین مد نظر شورای پنجم دانست.
رییس شورای شهر با عنوان این موضوع که حدود ۴۰ مجموعه خیریه و مردم نهاد به صورت مستقیم مورد حمایت شهرداری قرار دارند و ردیف های بودجه قابل توجه ای نیز در طول سال جهت کمک به سایر فعالیت های اجتماعی تخصیص داده میشود با اشاره به این موضوع که فعالیتهای خیریه باید هدفمند و در راستای خودکفایی و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر هدایت شود نگرش اعضای شورای پنجم را به این حوزه حمایتی دانست.
وی با بیان این مورد که در شورای پنجم بیش از اعمال هر دیدگاهی به اتخاذ تصمیمات کارشناسی و کاربردی بر پایه تحقیقات علمی توجه میشود از تدوین برنامه (خدمت) به اقشار مختلف فراخور توانمندی آنها و نیازهای شهر خبر داد.
 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار