تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، عصر امروز و در دیداری خانگی به تساوی مقابل شاهین شهرداری بوشهر رضایت داد.

حرف تازه – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، عصر امروز و در دیداری خانگی به تساوی مقابل شاهین شهرداری بوشهر رضایت داد.

ملوان بندرانزلی که با ۶ امتیاز منفی کار خود را در لیگ یک آغاز کرده است با تساوی بدون گل امروز مقابل تیم صدرنشین شاهین شهرداری بوشهر، همچنان در قعر جدول قرار دارد.

در دیگر دیدار های امروز سرخپوشان پاکدشت و اکسین البرز به تساوی یک بر یک رضایت دادند. نود ارومیه در دیداری پرگل با نتیجه ۳ بر ۲ در زمین مس رفسنجان به برتری دست یافت. دیدار تیم های شهرداری تبریز و مس کرمان با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. گل گهر سیرجان و فجر سپاسی به تساوی یک بر یک رضایت دادند و بادران تهران هم با نتیجه ۳ بر ۲ شهرداری ماهشهر را شکست داد.

بدین ترتیب در انتهای جدول ملوان بندرانزلی با کسب ۷ امتیاز از ۱۴ دیدار (با احتساب ۶ امتیاز منفی) قرار دارد. خونه به خونه از ۱۳ بازی ۹ امتیاز دارد و مس رفسنجان از ۱۴ بازی ۱۰ امتیاز دارد.

  • منبع خبر : حرف تازه