رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
یادداشتی از سید امیر اردوان میرحیدری؛

به کجا چنین شتابان ،جناب فرماندار؟

جناب مهندس امیر جانبازی نماینده ی عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان سلام علیکم احتراما از آن جایی که شهرستان لاهیجان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نقش بسزا و حائز اهمیتی در حمایت از اهداف و برنامه ها و شعائر سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی […]

جناب مهندس امیر جانبازی
نماینده ی عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

سلام علیکم

احتراما از آن جایی که شهرستان لاهیجان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نقش بسزا و حائز اهمیتی در حمایت از اهداف و برنامه ها و شعائر سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی ایفا نموده و این حمایت ها در ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری ، با رای بیش از ۸۰ درصدی مردم این شهرستان به ثمر رسیده و تبلور عینی یافته ، در صورتی می تواند عملا محقق گردد که شیرینی آن پیروزی مقتدرانه و با شکوه به کام شان به تلخی نگراید و لازمه ی این مهم نیز ،انتخاب مدیران مسئولی است ملزم و معتقد به اهداف و برنامه های دولت محترم و دارای روحیه عدم عنادورزی و قبول سیاست های کلی آن که در این خصوص باید همواره خود را مکلف و موظف به پیشبرد اهداف عالیه دانسته باشند.
با توجه به عرایض فوق الذکر ، و انتظارات مردمی که علی رغم تمامی موانع و مشکلات ، چشم امید شان به تدبیر دولت و دولتمردان منتخب خویش است انتظار می رود فرمانداران محترم ، از کلیه نیرو های تحصیل کرده و با تجربه ، بالاخص ، همفکر و همسو با جریان حامی دولت ، استفاده نموده و دست یاری به سوی همانانی که بار ها و بارها با حمایت های مکرر ، دستان شان را به گرمی فشرده ، دراز نمایند.
حالیه سوالی که در ذهن اکثریت حامیان دولت شکل گرفته این است که آیا انتخاب سرپرست موقت مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان ، تمامی شاخصه های لازم را برای تصدی این سمت دارا بوده؟ و اگر چنین است چرا و به چه دلیل لبخند رضایت بر چهره ی هیچکدام از حامیان بالقوه ی جریان حامی دولت در شهرستان لاهیجان نقش نبسته و بلکه تلخی این خبر، شیرینی انتصاب حضرتعالی را در کام شان تلخ نموده است؟
یعنی به نام این جوانان و به کام پایداری؟
جناب فرماندار در شرایطی که بسیاری از نخبگان ، متخصصان ، و افرادی که نه تنها شرایط لازم برای تصدی چنین سمت هایی را دارا می باشند که خط فکری شان نیز همسو با جریان موافق دولت است ، چگونه می توان به واسطه ی شیطنت های برخی ، سرمایه های مان را خانه نشین نموده و اولویت را برای کسانی در نظر گرفته که هیچ گونه سنخیتی با آرمان ها و اهداف مشترک مان نداشته و ندارند؟

جناب امیرجانبازی
فرماندار محترم شهرستان لاهیجان
این رخ داد در زمانی که اکنون بیش از یک هفته از مراسم معارفه ی جنابعالی و تصدی سمت فرمانداری تان در شهرستان لاهیجان با حضور استاندار معزز گیلان جناب دکتر سالاری نگذشته است ، چه معنایی می تواند داشته باشد؟
انتظار می رود جنابعالی به عنوان کسی که اعتماد و اطمینان خاطر ایشان را در راستای تامین منافع دولت حال حاضر ، برای پیگیری منجر به حصول نتیجه ی مطالبات مردمی جلب نموده ، از وقوع چنین اقداماتی جلوگیری بعمل آورده و هر چه سریعتر خطر نفوذ پایداریون، و تسخیر فرمانداری شهرستان لاهیجان و ادارات تابع دولتی را مرتفع نمایید.
از آنجایی که شاید جناب تان با فضای سیاسی شهرستان لاهیجان آشنایی کافی نداشته ، من باب کلام معصوم علیهما سلام که فرموده است
” لا واعِظَ أبلَغُ مِن النُّصحِ “؛
(هیچ واعـظـى مـؤثرتر از نصیحت نیست)، بر خود لازم دیدم ، پیش از ورود احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا برای واکنش به این انتصاب و پیشگیری از اقدامات مشابه توسط مسئولین امر ، یادآوری لازم را به همراه همیشگی مان ، ارائه نموده باشم
امید که در اسرع وقت ، اقدامات مقتضی برای برخود با این مسئله صورت پذیرد که نیازی به واکنش های متعدد آتی نباشد.

موفق و سربلند باشید

سید امیر اردوان میرحیدری
مسئول کمیته وکلای جوان ستاد جوانان دکتر حسن روحانی-استان گیلان

حرف تازه : انتشار یادداشت های دریافتی الزاما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت آشنایی مخاطبان با فضای روز جامعه منتشر می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار