رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  • السبت ۰ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 17 March
یادداشتی از سید امیر اردوان میرحیدری؛

به کجا چنین شتابان ،جناب فرماندار؟

جناب مهندس امیر جانبازی نماینده ی عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان سلام علیکم احتراما از آن جایی که شهرستان لاهیجان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نقش بسزا و حائز اهمیتی در حمایت از اهداف و برنامه ها و شعائر سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی […]

جناب مهندس امیر جانبازی
نماینده ی عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان

سلام علیکم

احتراما از آن جایی که شهرستان لاهیجان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نقش بسزا و حائز اهمیتی در حمایت از اهداف و برنامه ها و شعائر سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی ایفا نموده و این حمایت ها در ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری ، با رای بیش از ۸۰ درصدی مردم این شهرستان به ثمر رسیده و تبلور عینی یافته ، در صورتی می تواند عملا محقق گردد که شیرینی آن پیروزی مقتدرانه و با شکوه به کام شان به تلخی نگراید و لازمه ی این مهم نیز ،انتخاب مدیران مسئولی است ملزم و معتقد به اهداف و برنامه های دولت محترم و دارای روحیه عدم عنادورزی و قبول سیاست های کلی آن که در این خصوص باید همواره خود را مکلف و موظف به پیشبرد اهداف عالیه دانسته باشند.
با توجه به عرایض فوق الذکر ، و انتظارات مردمی که علی رغم تمامی موانع و مشکلات ، چشم امید شان به تدبیر دولت و دولتمردان منتخب خویش است انتظار می رود فرمانداران محترم ، از کلیه نیرو های تحصیل کرده و با تجربه ، بالاخص ، همفکر و همسو با جریان حامی دولت ، استفاده نموده و دست یاری به سوی همانانی که بار ها و بارها با حمایت های مکرر ، دستان شان را به گرمی فشرده ، دراز نمایند.
حالیه سوالی که در ذهن اکثریت حامیان دولت شکل گرفته این است که آیا انتخاب سرپرست موقت مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان ، تمامی شاخصه های لازم را برای تصدی این سمت دارا بوده؟ و اگر چنین است چرا و به چه دلیل لبخند رضایت بر چهره ی هیچکدام از حامیان بالقوه ی جریان حامی دولت در شهرستان لاهیجان نقش نبسته و بلکه تلخی این خبر، شیرینی انتصاب حضرتعالی را در کام شان تلخ نموده است؟
یعنی به نام این جوانان و به کام پایداری؟
جناب فرماندار در شرایطی که بسیاری از نخبگان ، متخصصان ، و افرادی که نه تنها شرایط لازم برای تصدی چنین سمت هایی را دارا می باشند که خط فکری شان نیز همسو با جریان موافق دولت است ، چگونه می توان به واسطه ی شیطنت های برخی ، سرمایه های مان را خانه نشین نموده و اولویت را برای کسانی در نظر گرفته که هیچ گونه سنخیتی با آرمان ها و اهداف مشترک مان نداشته و ندارند؟

جناب امیرجانبازی
فرماندار محترم شهرستان لاهیجان
این رخ داد در زمانی که اکنون بیش از یک هفته از مراسم معارفه ی جنابعالی و تصدی سمت فرمانداری تان در شهرستان لاهیجان با حضور استاندار معزز گیلان جناب دکتر سالاری نگذشته است ، چه معنایی می تواند داشته باشد؟
انتظار می رود جنابعالی به عنوان کسی که اعتماد و اطمینان خاطر ایشان را در راستای تامین منافع دولت حال حاضر ، برای پیگیری منجر به حصول نتیجه ی مطالبات مردمی جلب نموده ، از وقوع چنین اقداماتی جلوگیری بعمل آورده و هر چه سریعتر خطر نفوذ پایداریون، و تسخیر فرمانداری شهرستان لاهیجان و ادارات تابع دولتی را مرتفع نمایید.
از آنجایی که شاید جناب تان با فضای سیاسی شهرستان لاهیجان آشنایی کافی نداشته ، من باب کلام معصوم علیهما سلام که فرموده است
” لا واعِظَ أبلَغُ مِن النُّصحِ “؛
(هیچ واعـظـى مـؤثرتر از نصیحت نیست)، بر خود لازم دیدم ، پیش از ورود احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا برای واکنش به این انتصاب و پیشگیری از اقدامات مشابه توسط مسئولین امر ، یادآوری لازم را به همراه همیشگی مان ، ارائه نموده باشم
امید که در اسرع وقت ، اقدامات مقتضی برای برخود با این مسئله صورت پذیرد که نیازی به واکنش های متعدد آتی نباشد.

موفق و سربلند باشید

سید امیر اردوان میرحیدری
مسئول کمیته وکلای جوان ستاد جوانان دکتر حسن روحانی-استان گیلان

حرف تازه : انتشار یادداشت های دریافتی الزاما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت آشنایی مخاطبان با فضای روز جامعه منتشر می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار