تی تی خبر (حرف تازه) : جشن حامیان جبار کوچکی نژاد نماینده منتخب رشت در مجلس شورای اسلامی دوره دهم در شب عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص) برگزار شد. در این مراسم که در ستاد مرکزی نماینده رشت برگزار شد، جمع زیادی از اقشار مختلف مردمی از جمله فرهنگیان، آذری زبان ها، کارگران، پرستاران، کشاورزان ، […]

تی تی خبر (حرف تازه) : جشن حامیان جبار کوچکی نژاد نماینده منتخب رشت در مجلس شورای اسلامی دوره دهم در شب عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص) برگزار شد.
در این مراسم که در ستاد مرکزی نماینده رشت برگزار شد، جمع زیادی از اقشار مختلف مردمی از جمله فرهنگیان، آذری زبان ها، کارگران، پرستاران، کشاورزان ، روحانیون و دانشگاهیان حضور داشتند. همچنین عیسی مهدوی فرماندار  و وارسته معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت، عاقل منش و محمودیان اعضای سابق شورای شهر رشت و امیرحسین علوی و رضا رسولی از اعضای فعلی شورای اسلامی شهر رشت نیز حضور داشتند. پدر و مادر کوچکی نژاد نیز از جمله حاضرین در مراسم بودند.
جبار کوچکی نژاد با تبریک مبعث حضرت رسول اکرم بار دیگر هفته معلم را به فرهنگیان گیلان تبریک و بیان داشت: فرهنگیان ما به رغم همه مشکلات و  اعتراضاتی که دارند به خاطر عشق به تعلیم و تربیت انسان کار می کنند، این شغل بزرگی است که  به قول امام راحل  شغل انبیاء است و پیامبر عظیم الشان اسلام کارشان آزاد کردن انسان بود. وی در ادامه گفت: همه باید تلاش کنیم مشکلاتی که در مسیر کار فرهنگیان وجود دارد حل کنیم. من به فرهنگیان در جلسه ای گفتم که چند طرح را تعقیب می کنم که در اختیار نمایندگان هم قرار گرفته که اگر شد در همین مجلس نهم و اگر وقت مجلس نهم اجازه نداد بسیاری از این طرح ها و لوایح را به عنوان یک فرهنگی در مجلس دهم پیگیری خواهم کرد.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه ابراز داشت: این جلسه تقدیرو تشکر از مردمی است که بخشی از آن در اینجا حضور دارند، من از همه کسانیکه در اینجا حضور دارند و در این مسیر با ما بودند  تشکر می کنم،  عزیزانی که در سخت ترین شرایطی که از سوی دستگاه های دولتی و غیر دولتی بود به کار خود ایمان داشتند و فعالیت کردند، من به همه شما خدا قوت می گویم که کار سختی را پیگیری کردند، در حالی ۲۱۷ نماینده فعلی  از انتخابات خارج شدند اما شما به بنده حقیر عنایت کردید که در این رقابت انتخاباتی پیروز بیرون بیاییم.

کوچکی نژاد با نگاهی دوباره به فعالیت انتخاباتی خود خاطرنشان کرد: ما  روشمان را در مرحله دوم تغییر دادیم، احساس کردیم به کسانی که به ما رای نمیدهند به خصوص بخش های حاشیه شهر بیشتر توجه کنیم. بسیاری از جاهایی که مردم محروم بودند و می دانستند که به ما اقبال بیشتری نشان دادند. این مناطقی است که پایه های انقلاب بر روی دوش آن ها است و در راهپیمایی ها ،در دفاع مقدس شرکت می کنند و در مسیر انقلاب شرکت فعال دارند ما نیز سعی کردیم که در این مسیر فعالیت خودمان را بیشتر کنیم. وی افزود:بعد از حاشیه شهر به روستاها و دهستان ها رفتیم، اگر میزان آرا را نگاه کنید در بسیاری از  این مناطق جهش آرای خوب داشتیم.

نماینده منتخب مجلس دهم تصریح کرد: باور کنید پاک ترین آرا را شما دارید که این را همه تحلیل گران سیاسی به آن واقفند. ما با  تبلیغات سرسام آور و فریب و پول رای جمع نکردیم ما توانستیم با مردم صحبت کنیم و در کنار روستاییان صحبت کنیم،  روستاییانی که جزء صداقت چیزی را درک نمی کنند و از همین جهت باعث شد که رای اول را بدست آوریم. وی ادامه داد: من از همه مردم عزیز که تلاش کردند و در این انتخابات حضور داشتند تشکر می کنم، من بارها گفته ام اولین هدف ما حضور در انتخابات است، این که به چه کسی رای می دهند به من ربطی ندارد و آن به تشخیص خود مردم است،  این حضور مردم است که باعث ارتقای نظام در منطقه می شود.

کوچکی نژاد تصریح کرد: از همه مسئولینی که در آرامش انتخابات کمک کردند نیز تشکر می کنم، عده ای نیز دخالت کردند که ما آن دخالت ها را از طریق قوه قضاییه پیگیری می کنیم. مسئولینی که در امور مالی انتخابات دخالت می کردند که این خیانت بود و نباید صورت می گرفت و نباید در روند تحولات مردم دخالت کرد.

نماینده رشت در ادامه با تشکر از اقشار مختلفی که به وی رای دادند تصریح کرد: از خواهران عزیز نیز تشکر می کنم،خواهرانی که تا پاسی از شب فعالیت می کردند و من خودم با این که درخواست می کردم که به خانه هایشان بروند، چون وظایف دیگری دارند اما می گفتند انتخابات برای ما امر بسیار مهمی است. وی افزود: از آذری های قهرمان تشکر می کنم که در این مسیر شاید آسیب دیدند و بسیاری از سیاسیون فشار آوردند به آن ها که جلویشان را بگیرند  ولی این عزیزان همیشه ثابت کردند که طرفدار انقلاب هستند، وی ادامه داد:  همایش شهید قلی پور را به یاد بیاورید که بخشی از انتخابات ما را توانست جلو ببرد. همین طور تالشی های عزیز که تلاش ویژه کردند.

کوچکی نژاد در ادامه تصریح کرد: از همه کسانی که در صحنه انتخابات مردانه ایستادند و  از همه کاندیداهای عزیز که آن را گرم نگه داشتند که صحنه را گرم کردند تشکر می کنم و مطالباتی که پیگیری کردند را امیدوارم بخشی از آن ها را دنبال نمایم. وی در ادامه گفت: جا دارد از همه کاندیداهایی  که در مرحله دوم نیز به ما کمک کردند نیز تشکر نمایم، همچنین  از نمایندگان مجلس و همکارانم که اینجا آمدند و به ما  به کمک کردند نیز باید تقدیر شود، این را بگویم که  وقتی من روز یکشنبه به مجلس رفتم بیش از دویست نماینده با شادی از من استقبال کردند و همه هم این انتخابات را تقدیر می کردند.

نمابنده رشت در ادامه تشکرهای خود بیان داشت: از دوستانی که کمک مالی کردند تشکر می کنم، بیش از نود درصد کمک های مالی ما مردمی بودو خرج این انتخابات را مردم گرفتند، ما کل پولی که برای ستادها دادیم سه ملیون تومان بود و تمام ساختمان ها که در خدمت شما بود مردم داوطلبانه دادند. وی در ادامه افزود: از جوانان و  کارمندان دولت و کشاورزان و دهیاران و شوراهای شهر، عزیزان خدماتی و همچنین مربیان نهضت سواد آموزی ، مربیان پیش دبستانی و مربیان بهداشت  نیز تشکر دارم که باید برای تبدیل وضعیت آن ها در آموزش و پرورش تلاش کرد.

کوچکی نژاد با تشکر از اقوام و دیگر گیلانی های مقیم رشت بیان داشت: صومعه سرایی های عزیز که یک ستاد زدند و شرق گیلانی ها و غرب گیلانی ها با ما همراه بودند. وی ادامه داد: تشکر باید کرد از  بازنشستگان مختلف که جمعیت بالایی هستند و مشکلات فراوانی دارند و باید برای افزایش حقوق آن ها تلاش  کنیم، همچنین  دانشجویان عزیز نیز تلاش ویژه کردند و شورای دانشجویی بیش از ۶ ماه کمک کرد،   دانش آموزان و جهادگران، هیات های مذهبی، روحانیون، هنرمندان و ورزشکاران نیز در این مسیر با ما همراه بودند.

نماینده رشت خاطرنشان کرد: از شورای نگهبان متشکر هستم که ما مطمئن بودیم برای سلامت انتخابات خوب تلاش می کنند، از دوستان وزارت کشور و فرماندار محترم رشت که اینجا حضور دارند قدردانی می کنم که ایشان میخواستند انتخابات عادلانه برگزار می شود، از نیروهای نظامی و امنیتی  و هیات امنای مساجد نیز تقدیر و تشکر دارم.

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان گیلان در ادامه تاکید کرذ:بسیار متاسف شدم که دوست و همکار مجلس هشتم من سردار آقازاده که سال ها در جنگ با هم بودیم نتوانست وارد مجلس شود، بسیار  دوست داشتم در این انتخابات پیروز شود و بتوانیم در سازندگی این شهر با هم باشیم، هرچند دیگران نیز رای آوردند تبریک می گویم و بعد از این  رقابت تبدیل به رفاقت می شود. ولی  رفاقت و دوستان دیرینه رنگ و بوی دیگری دارد و من به این سردار عزیز خسته نباشید می گویم. وی در ادامه افزود:من در همه جا با ائتلاف اصولگرایی حضور داشتم و افتخار نیز می کنم، چون اعتقاد دارم که اصولگرایی ریشه انقلاب ما است و انقلاب ما بر اساس اصول هایی رشد کرده و به آن اعتقاد دارم. ضمن همه احترام به همه گروه ها من در تمام دوره ها با تابلوی اصولگرایی وارد شدم. وی خاطرنشان کرد:بسیاری از دوستان اصلاح طلب هم به من رای دادند و رفیق ما هستند و من به آن ها افتخار می کنم، در رقابت های انتخاباتی نیز تعارف نداریم. به هر صورت از دوستان ائتلاف نیز تشکر می کنم.

کوچکی نژاد در انتها گفت: من از همه عزیزانی که توقعات برحقی دارند می گویم که موظفم به همه درخواست های شما پاسخ مثبت بدهم، ولی درخواست دارم  که زود نگران نشوید. وقتی پیروزی من قطعی شد تلفن من از ترافیک تهران هم شلوغ تر بود و شاید نتوانستم به همه تبریکات پاسخ بدهم،  من یک فرهنگی هستم و موظفم از تک تک شما تشکر کنم و امیدوارم هیچگاه شرمنده مردم نشوم و در مسر خدمت رسانی فعالیت کنم.

به گزارش گیل خبر، مولودی خانی حاج حسین نصرالله زاده و اجرای برنامه هنری توسط گروه مانیاد شمال از دیگر برنامه های این مراسم بود.

تصاویر تی تی خبر (حرف تازه) از این همایش بزرگ را در ادامه می بینید.
برای مشاهده عکس ها با کیفیت بالاتر روی آنها کلیک کنید.
۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۱۲۱۳ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۱۲۲۸ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۱۲۴۸ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۱۵۴۵ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۱۶۱۳ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۲۳۴۰ ۲۰۱۶۰۵۰۴_۲۲۴۳۳۴