حرف تازه – گزارش های دریافتی حاکی از آن است تا ساعاتی دیگر در جلسه امروز شورا جلال الدین محمد شکریه از عضویت در شورا استعفا خواهد داد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه، با توجه به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر ممنوعیت عضویت همزمان در شوراها و اصناف، جلال الدین […]

حرف تازه – گزارش های دریافتی حاکی از آن است تا ساعاتی دیگر در جلسه امروز شورا جلال الدین محمد شکریه از عضویت در شورا استعفا خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه، با توجه به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر ممنوعیت عضویت همزمان در شوراها و اصناف، جلال الدین محمد شکریه عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت که اخیرا بار دیگر در انتخابات اصناف نیز با رای بالا برگزیده شد در دوراهی انتخاب بین شورا و اصناف قرار گرفت.

وی که نایب رئیس اتاق اصناف کشور است در نهایت تصمیم به استعفا از شورا گرفت تا بدین ترتیب بهراد ذاکری اصلاح طلب جوان و از اعضای لیست امید رشت که عضو علی البدل اول پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت است پیش از پایان اولین سال دوره پنجم، به کرسی نمایندگی مردم در پارلمان محلی دست یابد.

بهراد ذاکری پزشک عمومی است که با شعار “شهر خسته، طبیب می خواهد” پا به عرصه انتخابات گذاشته بود.

پس از این فرانک پیشگر در لیست انتظار ورود به شورا قرار می گیرد تا با حضور احتمالی یکی از اعضا در انتخابات مجلس به عنوان عضو آتی شورای پنجم معرفی شود.