حرف تازه – دوره آموزشی دو روزه نرم‌افزار شبیه‌ سازی ترافیک Aimsun به همت معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت در حال برگزاری است.  فرامرز جمشید پور معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت گفت: مدت زمان برگزاری این کلاسها ۲۰ ساعت است و برای کارشناسان و مدیران به منظور […]

حرف تازه – دوره آموزشی دو روزه نرم‌افزار شبیه‌ سازی ترافیک Aimsun به همت معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت در حال برگزاری است. 

فرامرز جمشید پور معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت گفت: مدت زمان برگزاری این کلاسها ۲۰ ساعت است و برای کارشناسان و مدیران به منظور بهینه‌سازی و مدیریت ترافیک کلان شهر رشت برگزار شده است.

 

 وی افزود: مدل‌‌سازی سریع با استفاده از Mouse، منطق‌ها و منوهای از پیش طراحی شده جهت مدل‌سازی از جمله موارد راحتی در بکارگیری این نرم افزار محسوب می‌شود.

جمشیدپور خاطر نشان کرد: این نرم افزار در تمامی سناریو ها اعم از شهری، برون شهری و جاده‌ای و حمل و نقل عمومی قدرتمند است.

 

 

 معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت، انتخاب دینامیک مسیر، تخصیص مسیرهای ثابت، ابزار برنامه‌ریزی حمل و نقل، مهندسی نرم افزار پیشرفته و پشتیبانی سطح عالی و راهنما جهت بکارگیری محصول را از دیگر مزیت‌های آموزش این دوره عنوان کرد.


این دوره آموزشی امروز ۱۴آبان ماه سالجاری در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت در حال برگزاری است و تا فردا ادامه خواهد داشت.

 

 جمشیدپور در ادامه از برگزاری دوره آموزشی نرم افزار پیش بینی و برنامه‌ریزی حمل و نقل ترافیک EMME۴ خبرداد و گفت: این دوره آموزشی کاربردی و تخصصی نیز به مدت ۲۰ساعت برای کارشناسان و مدیران جهت برنامه‌ریزی حمل ونقل و ترافیک برگزار خواهد شد.

 

 زمان برگزاری این دوره آموزشی از ۱۶ آبان ماه به مدت دو روز در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت آغاز خواهد شد.