رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان خبر داد:

برگزاری آزمون اختصاصی شرکت های بومی معماری و شهرسازی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل

حرف تازه –  سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان از برگزاری آزمون اختصاصی شرکتهای بومی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل معماری و شهرسازی در استان گیلان خبر داد. امیر محمدپور در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری آزمون اختصاصی شرکتهای بومی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل معماری و شهرسازی در استان گیلان خبر داد. سرپرست […]

حرف تازه –  سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان از برگزاری آزمون اختصاصی شرکتهای بومی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل معماری و شهرسازی در استان گیلان خبر داد.

امیر محمدپور در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری آزمون اختصاصی شرکتهای بومی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل معماری و شهرسازی در استان گیلان خبر داد.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل گیلان یکی از اهداف اصلی پدافند غیرعامل را مصون سازی پروژه ها در برابر تهدیدات غیرطبیعی (انسان ساز)،جلوگیری از ایجاد مشکل در زیرساخت ها و از بین رفتن سرمایه های کشور عنوان کرد.

وی اذعان داشت: با توجه به اهمیت این موضوع در پروژه های عمرانی و پیگیری اداره کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان دوره های آموزشی ویژه شرکت های مهندسین مشاور بومی متقاضی در رشته های معماری و شهرسازی در فروردین و اردیبهشت سال جاری با حضور اساتید مجرب سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار و در نهایت و آزمون تعیین صلاحیت این شرکت ها در خرداد ۹۷ اخذ گردید.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان ادامه داد: یکی از علت های اصلی اعطای رتبه پدافند غیرعامل به شرکت های مهندسین مشاور بومی استان ، داشتن آگاهی و شناخت بیشتر از مسائل، تهدیدات و حساسیت های بومی استان است.

امیر محمدپور در پایان اظهار داشت: شرکت های مهندسین مشاوری که موفق به دریافت رتبه پدافند غیرعامل گردند موظف به رعایت یک سری از دستورالعمل ها جهت حفظ و حراست از اطلاعات حساس پروژه های عمرانی در سطح استان می باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار