رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – نظام دودل از سال ۱۳۶۵ فعالیت‌های خود را در زمینه آموزش ورزشکاران نابینا و کم بینا در رشته پاورلیفتینگ آغاز کرد و چندین سال در سمت سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان کشور فعالیت کرده است. وی هم اکنون مسئولیت کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور و ریاست […]

حرف تازه – نظام دودل از سال ۱۳۶۵ فعالیت‌های خود را در زمینه آموزش ورزشکاران نابینا و کم بینا در رشته پاورلیفتینگ آغاز کرد و چندین سال در سمت سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان کشور فعالیت کرده است.

وی هم اکنون مسئولیت کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور و ریاست کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان جهان را بر عهده دارد.

دودل در مورد برنامه های  کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور در داخل کشور می گوید: برگزاری دومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی نابینایان و کم بینایان باشگاههای کشور در مرداد ماه سالجاری و گزینش اعضای تیم ملی، برگزاری سه دوره اردوهای تدارکاتی اعضای تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان، اعزام تیم ملی پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران به کشور مصر جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸،  برگزاری دوره ای آموزشی مربیگری و داوری پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان در طول سال مطابق تقویم فدراسیون از جمله برنامه های ما در طول سال است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار