دقایقی قبل خبری مبنی بر قطع برق ساختمان مرکزی شهرداری رشت به علت بدهی توسط این پایگاه خبری منتشر شد که مورد تایید قرار گرفت.

حرف تازه – دقایقی قبل خبری مبنی بر قطع برق ساختمان مرکزی شهرداری رشت به علت بدهی توسط این پایگاه خبری منتشر شد که مورد تایید قرار گرفت.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که مسئولین برق خودشان نیز بدهی های فراوانی به مجموعه مدیریت شهری دارند اما در اقدامی عجیب، برق ساختمان مرکزی شهرداری رشت را قطع کرده اند.

مسئولین برق که هرساله در گرم ترین روزهای تابستان با قطع برق منازل، به اندازه کافی روی اعصاب مردم راه می روند و تنها توجیهشان مشکلات زیرساختی و کمبود بودجه است و سابقه قطع برق پارکها را نیز در کارنامه درخشانشان ثبت کرده اند حالا ظاهرا پا را فراتر گذاشته و سراغ ساختمان مرکزی شهرداری رشت رفته اند و موجب معطلی و زحمت بیشتر مردم روزه دار شده اند.

بی توجهی به رفاه شهروندان ظاهرا امری عادی از نگاه مدیران توزیع برق استان است و استاندار گیلان نیز همچنان در این خصوص منفعل نشان داده و نسبت به تغییرات مدیریتی در این حوزه هیچ اقدام محسوس و ملموسی نداشته است.

شاید نیاز است شهرداری رشت همانند سالهای دور، اقداماتی خودجوش در جهت برخورد با این مجموعه را در دستور کار قرار دهد و به عنوان مثال نسبت به حفر چاله های عمیق در اطراف آن مجموعه اقدام نماید و یا در مقابل راه ورود و خروجشان موانع بتنی به کار ببرد که به احتمال فراوان با استقبال شهروندان نیز همراه خواهد شد!

ناگفته نماند برخی اطرافیان استاندار، هر از چند گاهی بابت توجیه عملکرد او در برخی حوزه ها، به سراغ اصحاب رسانه می آیند و سعی در توجیه عملکرد او و ساکت کردن اصحاب رسانه دارند و به نظر می رسد این بار نیز به جای واکنش استاندار باید منتظر توجیهات اطرافیان استاندار گیلان باشیم اما آنچه مسلم است اصحاب رسانه سکوت نخواهند کرد!