رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
‍معاون هماهنگی ستاد فعالان اقتصادی دکتر روحانی در گیلان در واکنش به یک خبر؛

برخی از وجود ستاد خبر نداشتند چون زمان انتخابات وقف یکی از نمایندگان مخالف دولت بودند

حرف تازه – مدتی قبل ستاد فعلان اقتصادی دکتر روحانی در گیلان؛ طی بیانیه ای با عنوان ” آقای استاندار، دکتر تاجیک جزو اولین حامیان شما پیش از آمدن به گیلان بوده که امروز مورد غضب برخی از دوستان قرار گرفته است / از ظرفیت های این چهره دلسوز علمی، فرهنگی و دانشگاهی به بهترین نحو استفاده […]

حرف تازه – مدتی قبل ستاد فعلان اقتصادی دکتر روحانی در گیلان؛ طی بیانیه ای با عنوان ” آقای استاندار، دکتر تاجیک جزو اولین حامیان شما پیش از آمدن به گیلان بوده که امروز مورد غضب برخی از دوستان قرار گرفته است / از ظرفیت های این چهره دلسوز علمی، فرهنگی و دانشگاهی به بهترین نحو استفاده کنید “ خواستار توجه بیشتر استاندار گیلان از ظرفیت های علمی و فرهنگی دکتر تاجیک، مدیرکل سابق حوزه استاندار شد که این موضوع با واکنش برخی در استان موجه شده است.

در بخشی از این واکنش آمده است: طی تحقیقات از طریق تماس با روسای ستاد دکتر روحانی در گیلان ،هرگز در سطح استان ستادی با عنوان ” ستاد فعالان اقتصادی دکتر روحانی در گیلان” در ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی وجود نداشته و فلسفه پیرامون این بیانیه و انتشار آن و حمایت اینچنینی هنوز در ابهام قراردارد! آیا بهتر نبود این فعالان به اصطلاح ستادی حداقل نام و نام خانوادگی خود را در این بیانیه درج میکردند تا مشخص شود چه کسانی پشت این بیانیه هستند و سایر فعالین سیاسی نیز با این ستاد خودجوش، شکل گرفته بعد از انتخابات بیشتر آشنا شوند؟

این اظهارات با واکنش معاون هماهنگی ستاد فعالان اقتصادی رییس جمهور در گیلان مواجه شده است.

سیدرحمان موسوی طی گفت و گویی کوتاه اظهار کرد: متاسفانه در ایام عید نوروز از دوستان خود عیدی بدی دریافت کردیم و حقیقتا انتظار چنین صحبت هایی را به جهت حمایت از یک چهره علمی و دانشگاهی که اتفاقا از بدنه دولت آقای روحانی نیز هستند را از دوستان خود نداشتیم.

معاون هماهنگی ستاد فعالان اقتصادی دکتر روحانی در گیلان تصریح کرد: بستر و رمز رشد،توسعه و پیشرفت استان را وحدت و همدلی همه گروه های سیاسی – اجتماعی میدانیم و با تمام وجود در خدمت اهداف انقلاب هستیم و از اختلاف دوری می کنیم و باور داریم که باید تمام اقدامات خود را در مدار مودت و همدلی پیگیری کنیم.

وی اضافه کرد: از اختلاف در روش و سلیقه حتی در میان نزدیک ترین دوستان مان نیز استقبال می‌کنیم؛ اما باید بدانیم که رمز پیروزی، وحدت و همدلی با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

موسوی گفت: متاسفانه برخی از انکار ستاد فعالان اقتصادی در گیلان سخن گفته اند که این امر توهین به همه افرادی است که خالصانه و بی منت در ایام تبلیغات و حتی پیش از آن زحمات بسیاری را کشیدند.

این فعال سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: رییس ستاد فعالان اقتصادی، مهدی کارگر از شخصیت های باسابقه و شناسنامه دار استان بود و در ایام تبلیغات انتخاباتی در خدمت دوستان عزیزی چون دکتر کیوان محمدی،دکتر عبدالغفار شجاع،دکتر ابوذر ندیمی و حتی آقای شکریه عضو فعلی شورای شهر رشت در ستاد مرکزی واقع در منظریه بودیم که بهتر بود دوستان پیش از اتهام و انکار، از پرویز شکوری معاونت اقشار ستاد دکتر روحانی در گیلان استعلام می کردند؛ بی شک برخی که از وجود ستاد اطلاعی نداشتند، زمان انتخابات وقف یکی از نمایندگان مخالف دولت بودند.

 برخی از وجود ستاد خبر نداشتند چون زمان انتخابات وقف یکی از نمایندگان مخالف دولت بودند / از اختلاف در روش و سلیقه حتی در میان نزدیک ترین دوستان مان نیز استقبال می‌کنیم؛ اما باید بدانیم که رمز پیروزی، وحدت و همدلی با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است

تابناک

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار