رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – سعید دقیقی ماسوله فوتبالیست شاخص سابق  و عضو  فعلی شورای شهر قزوین  در جلسه پارلمان محلی ضمن تشکر از مجموعه شهرداری بابت تحقق ۱۱۱ درصدی بودجه گفت: این تلاش های شبانه روزی در جهت تحقق بودجه نشان از این دارد که انتخاب شورا، انتخابی خوب در حوزه مدیریت شهری بوده است. وی […]

حرف تازه – سعید دقیقی ماسوله فوتبالیست شاخص سابق  و عضو  فعلی شورای شهر قزوین  در جلسه پارلمان محلی ضمن تشکر از مجموعه شهرداری بابت تحقق ۱۱۱ درصدی بودجه گفت: این تلاش های شبانه روزی در جهت تحقق بودجه نشان از این دارد که انتخاب شورا، انتخابی خوب در حوزه مدیریت شهری بوده است.

وی در ادامه با اشاره به پروژه های نیمه تمام، گفت: لازم است شهرداری در حوزه این دست پروژه ها که شاخص ترین آن پل امام رضا(ع) است، وارد شود و به آن ها رسیدگی کند.

این عضو شورا بدهی های بانکی شهرداری را از دیگر دغدغه های مجموعه شورا دانست و گفت: شهرداری چیزی در حدود ۲۵۰ میلیارد تومان بدهی دارد و ماهیانه ۷ میلیارد تومان سود پرداخت می‌کند. این میراث به جا مانده از مدیریت قبل از دغدغه های مهم شورا است.امید است با تلاش آقای شهردار و مجموعه مدیران شهری برای این مشکل بزرگ راه حلی دیده شود.

دقیقی افزود: شهرداری در ده سال گذشته در سطح شهر قزوین ۲۹ عدد پروژه سرمایه گذاری تعریف کرده است که ۱۶ عدد از آن ها به اتمام رسیده است. اما سود آنچنانی از این پروژه ها به شهرداری نرسیده است و منافع شهر و شهرداری در موقع عقد قرارداد به شکل خوبی دیده نشده است. همچنین باقی پروژه ها در حالت راکد و یا اجرا نشده هستند.  امید است معاونت سرمایه گزاری جدید و مجموعه شورا و شهرداری با الگو گرفتن از شهرهایی مثل تبریز قدم های خوبی در این حوزه بردارند.

وی ادامه داد: در رابطه با پروژه های سرمایه گذاری راکد مانده از دوره های قبل نیز لازم است هرچه سریع تر اقدامات لازم برای اتمام و اجرا آن ها صورت گیرد و در پروژه های اجرا نشده برای فسخ قرار داد با سرمایه گذار اقدام شود.

گفتنی است مسعود نصرتی شهردار فعلی رشت شهرداری قزوین را از سال ۸۸ تا ۹۶ بر عهده داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار