حرف تازه – سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در جلسه روز گذشته شورا خواستار برنامه ریزی برای جمع آوری سریعتر شاخه های درختان شکسته در زمان بارش برف پیش رو شد. فاطمه شیرزاد ضمن تشکر از شهردار رشت برای لغو سفر چین اظهار داشت: لغو سفر چین از سوی شهردار رشت با درایت انجام شد […]

حرف تازه – سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در جلسه روز گذشته شورا خواستار برنامه ریزی برای جمع آوری سریعتر شاخه های درختان شکسته در زمان بارش برف پیش رو شد.

فاطمه شیرزاد ضمن تشکر از شهردار رشت برای لغو سفر چین اظهار داشت: لغو سفر چین از سوی شهردار رشت با درایت انجام شد و امیدوارم مدیران شهرداری در انجام وظایف خود به درستی عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه بارش برف با مدیریت درست می تواند به خاطره ای شاد برای مردم تبدیل شود گفت: امیدوارم جلسات ستاد بحران شهرداری و شورا خروجی مناسبی داشته باشد.

سخنگوی شورای شهر رشت از عملکرد حوزه عمران و خدمات شهری در برف سال گذشته قدردانی کرد و افزود: این عملکرد و زحمات موجب شد توقعات بالاتر برود و همچنین از زحمات مدیرعامل و پرسنل آتش نشانی کمال تشکر را دارم.

شیرزاد خاطرنشان کرد: امیدوارم با تقسیم کار و نظارت کافی، مردم حلاوت بارش برف را مشاهده کنند.

وی با اشاره به اینکه در بارش برف شکستن درختان رفت و آمد را مسدود می کند و تردد خودروهای خدمت رسان با مشکل مواجه می شود تاکید کرد: جمع آوری درختان شکسته شده باید سریع تر انجام شود و منابع مالی در این خصوص تقویت شود.

سخنگوی شورای شهر رشت به بازگشایی مسیر بیمارستان ها تاکید کرد و افزود: هنگام بروز مشکل باید همگی هم دل باشیم و ان شاء الله با مدیریت صحیح، این برف به خاطره ای خوش برای شهروندان تبدیل شود.

شیرزاد با اشاره به اینکه بازگشایی مسیرهای اصلی اولویت شهرداری در حین بحران برف است تصریح کرد: برخی از محلات ممکن است با قطعی برق مواجه شوند؛ باید نسبت به این محلات توجه ویژه شود تا نیروهای زحتمکش برق نیز با مشکل دسترسی مواجه نشوند.

وی خواستار مکاتبه با پیمانکاران برای فراهم کردن تجهیزات مناسب برای کارگران و پاکبانان شهرداری شد و خاطرنشان کرد: امیدوارم پاداش کارگران نیز به موقع پرداخت شود و رویه سال قبل تکرار نشود.