حرف تازه – نشست خبری علی کریمی سرمربی سپیدرود قبل از بازی با پیکان برگزار شد. علی کریمی در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود برابر پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: بازی دوم من است و در خارج از خانه باید به میدان برویم. بازی قبل برابر گسترش فولاد با بدشانسی امتیاز لازم […]

حرف تازه – نشست خبری علی کریمی سرمربی سپیدرود قبل از بازی با پیکان برگزار شد.

علی کریمی در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود برابر پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: بازی دوم من است و در خارج از خانه باید به میدان برویم. بازی قبل برابر گسترش فولاد با بدشانسی امتیاز لازم را نگرفتیم. با توجه به اینکه ما در بازی قبلی بدشانسی آوردیم و نتوانستیم امتیاز بگیریم باید در این بازی جبران کنیم.

وی اضافه کرد:باید از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم که در بازی قبلی اینطور نشد، اکنون هم میهمان پیکان هستیم و آنطور که من می‌دانم در ۷-۸ هفته اخیر شرایط خوبی نداشته است. با این حال چنین چیزی ملاک نیست چون هر بازی شرایط خودش را دارد. هر دو تیم دنبال این هستند که از این بازی امتیاز بگیرند و ما هم دنبال امتیاز هستیم و باید با یک بازی جذاب امتیاز کسب کنیم و با دست پر به رشت برگردیم.

علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت درباره نقل و انتقالات تیمش و اینکه آیا قرار است مجتبی جباری را به خدمت بگیرند، گفت: مجتبی جباری از دوستان من است اما اکنون از شما می‌شنوم که قرار است او را بگیریم. شرایط ما طوری است که نیاز به جذب بازیکن داریم و امیدوارم بتوانیم دوستانی که می‌توانند به ما کمک کنند را در همین ۵-۶ روز به خدمت بگیریم. به دنبال کسانی هستیم که بتوانند به ما کمک کنند و امیدوارم در نهایت آنها را پیدا کنیم. روزی که ما تیم را تحویل گرفتیم ۳۷ بازیکن در تمرین حضور داشتند که این موضوع را باید مربیان قبلی پاسخ بدهند که چرا ۳۷ نفر در تمرین بودند، به هر حال ما تعداد این بازیکنان را کم کردیم و به حد نرمال ۲۴-۲۵ نفر رساندیم که امیدوارم با این شرایط خوب پیش برویم.

علی کریمی وقتی به نشست خبری در سازمان لیگ آمد با دیدن حجت‌الاسلام علیرضا علیپور رئیس کمیته صیانت از لیگ با او شوخی کرد و گفت: حاج آقا خیلی تپل شدی؟ وی سپس به نشست خبری رفت و بعد از نشست هم دوباره با علیپور چند دقیقه‌ای صحبت کرد و از او خواست که برای موفقیتش در تیم سپیدرود دعا کند.