حرف تازه – رئیس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت، اقدامات این سازمان برای مواجهه با برف زمستانی را تشریح کرد. هومن روایی با بیان اینکه سازمان عمران شهرداری رشت بالغ بر ۳۵ دستگاه ماشین آلات از جمله گریدر، لودر و کامیون مجهز به تیغه برف روب را در اختیار مناطق قرار داده است […]

حرف تازه – رئیس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت، اقدامات این سازمان برای مواجهه با برف زمستانی را تشریح کرد.

هومن روایی با بیان اینکه سازمان عمران شهرداری رشت بالغ بر ۳۵ دستگاه ماشین آلات از جمله گریدر، لودر و کامیون مجهز به تیغه برف روب را در اختیار مناطق قرار داده است گفت: از ماه ها قبل این سازمان با تعمیر ماشین آلات به استقبال زمستان رفته و نسبت به تجهیز و تعمیر ماشین آلات اقدامات لازم را انجام داده است.

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت با اشاره به اینکه سازمان عمران اقدام به تامین ۱۵ تیغه برفروب کرده است افزود: تیغه های برفروب این سازمان در اختیار شهرداری های مناطق قرار گرفته است.

هومن روایی اظهار داشت: تمامی خودروهای این سازمان مجهز به gps و چراغ گردان است و برای مواجهه با برف به طور کامل تجهیز و آماده شده است.

وی افزود: دو اکیپ تعمیر ماشین آلات سنگین نیز از سوی سازمان عمران به منظور تسریع تعمیرات احتمالی هماهنگ شده است.

هومن روایی تصریح کرد: ۱۵ تن نمک و ماسه مخلوط و کیسه زده شد تا در زمان بارش برف با قرار دادن نمک و ماسه در نقاط از پیش تعیین شده، خدمات رسانی به شهروندان با سرعت و کیفیت بالاتری ارائه شود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت از گشت زنی سواری های این سازمان در سطح شهر در روزهای برفی خبر داد و گفت: در تمامی خودروهای سواری سازمان، پتو، اره برقی و چراغ دستی و لوارم اولیه در نظر گرفته شده است.

روایی در پایان اعلام کرد در ایام بارش برف به طور کامل به همراه معاونین سازمان گشت زنی خواهد داشت و تصریح کرد: امیدواریم با توجه به برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته، تلاش و پیگیری مدیران شهری و زحمات کارکنان و همراهی شهروندان، برف ۹۶ به خاطره ای خوش و به یاد ماندنی تبدیل شود.