شنیده ها حکایت از آن دارد که روز گذشته تمامی پرونده های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان که مربوط به دوره مدیریت مسعود رهنما، مدیرکل سابق این اداره کل بوده، توسط یک دستگاه ذی صلاح امنیتی بازرسی و ضبط گردید.

حرف تازه – شنیده ها حکایت از آن دارد که روز گذشته تمامی پرونده های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان که مربوط به دوره مدیریت مسعود رهنما، مدیرکل سابق این اداره کل بوده، توسط یک دستگاه ذی صلاح امنیتی بازرسی و ضبط گردید.

بنا بر گفته های چند فرد آگاه ۵ نفر از مامورین این دستگاه تمامی پرونده های مالی و اداری دوران تصدی مسعود رهنما بر اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان را بررسی و به همراه خود بردند.

گفته می شود مدارک و اسناد مربوط به تخلفات رخ داده درون این اداره کل در اختیار این نهاد قرار گرفته و به زودی اخبار تکمیلی پس از بررسی کامل تخلفات رخ داده در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منتشر خواهد شد. البته بنا بر ادعای برخی از افراد آگاه در این مجموعه، پرونده هایی از تخلفات میلیاردی نیز وجود دارد که هنوز مورد تایید نیست.

گفتنیست چندی پیش اخباری در خصوص بازداشت مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان گیلان به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کاراته بانوان آن هم بدون اخذ مجوزهای لازم منتشر شده بود. در این شرایط باید دید آیا روند بازداشت مدیران متخلف در گیلان همچنان ادامه خواهد داشت؟!

حرف تازه اخبار و اطلاعات تکمیلی را منتشر خواهد کرد. هنوز این شنیده ها تایید یا تکذیب نمی شود.

  • منبع خبر : سپیدخبر