رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت در جلسه سی و هفتم شورا با بیان اینکه ایام نوروز نشان داد آمادگی پذیرش مسافران را در رشت نداریم تصاویری را ارائه کرد و گفت: سهم ما از گردشگری که وارد رشت می شود چیست؟ فرهام زاهد زشتی سیمای شهر، زباله تولیدی، […]

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت در جلسه سی و هفتم شورا با بیان اینکه ایام نوروز نشان داد آمادگی پذیرش مسافران را در رشت نداریم تصاویری را ارائه کرد و گفت: سهم ما از گردشگری که وارد رشت می شود چیست؟

فرهام زاهد زشتی سیمای شهر، زباله تولیدی، ترافیک ایجاد شده، آسیب هایی که به محیط زیست وارد می کنند و … را از جمله دستاوردهای حضور گرشگران برای رشت دانست و افزود: در این سالها چیز دیگری ندیده ام. این گردشگران اگر لطف کنند و تشریف نیاورند چه اتفاقی می افتد؟

وی تصریح کرد: اگر آماده پذیرایی نیستیم می توانیم برخورد قهری داشته باشیم و با هماهنگی با دستگاه های مربوطه اجازه ندهیم وسط شهر چادر بزنند و در پارک شهر املت بزنند. 

فرهام زاهد با بیان اینکه با این مدل نمی خواهیم کاری انجام شود و با اشاره به تصاویر مربوطه افزود: نمایشگاهی در پیاده راه برگزار می شود. این وسایل کجای گردشگری مااست؟ چه کسی مجوز داده است؟ ساختمان ها پر از بنر است. ساختمان های تاریخی ما بدون این بنرها چه در شب چه در روز زیباتر است.

وی در ادامه گفت: ما هستیم که سطح میهمان و گردشگر و سرمایه گذاران و مطالباتشان را مشخص می کنیم. وقتی ما در این سطح محصولات را ارائه می دهیم مشتری هم در همین سطح ورود می کند. نباید انتظار داشته باشید هتل برود و هزینه آنچنانی در شهر کند. گل و گیاهی که عرضه کردیم همگی پژمرده است. لگن ماهی در وسط پیاده راه چه کار می کند؟ واقعا حتی شیشه هم نبود؟  واقعا این اتفاقات در سطح و شان رشت است؟

زاهد خاطر نشان کرد: سازمان های متولی دوستان من هستند. یا مشاورینی بیاوریم یا این مدیران را به سفرهایی بفرستیم تا جدیدترین شکل ارائه محصولات را ببینند. نمایشگاه های محلی کشورهای دیگر را ببینند. یا حداقل به شهرهای کشور بروند و یا حداقل اینترنت پرسرعت بگیریم در اینترنت ببینند!

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اظهار داشت: جالب تر پاسخ های ارائه شده به نشریات است. اگر اشتباه کردیم بپذیریم. 

فرهام زاهد در پایان در خصوص قرارداد شرکت های حجمی گفت: مشکل نیروهای حجمی باید رفع شود.

وی همچنین در خصوص ثبت شرکت و پایان دادن اتفاقات اینچنینی در خصوص پرداخت ها اظهار امیدواری کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار