حرف تازه – دکتر بهراد ذاکری با اشاره به این موضوع که یکی از وظایف مدیریت شهری ایجاد نشاط اجتماعی میباشد، از شهروندان رشت جهت عدم پخش عمومی بازی امشب تیم ملی ایران در جام جهانی در پیاده راه فرهنگی رشت عذرخواهی کرد. عضو شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: در راستای انجام اقداماتی از […]

حرف تازه – دکتر بهراد ذاکری با اشاره به این موضوع که یکی از وظایف مدیریت شهری ایجاد نشاط اجتماعی میباشد، از شهروندان رشت جهت عدم پخش عمومی بازی امشب تیم ملی ایران در جام جهانی در پیاده راه فرهنگی رشت عذرخواهی کرد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: در راستای انجام اقداماتی از این قبیل که جزو وظایف شهرداری محسوب میشود نباید منتی بر شهروندان وارد کنیم.
بهراد ذاکری خاطر نشان کرد: اینکه به بهانه عدم صدور مجوز، شهرداری رشت از درخواست پخش مسابقه فوتبال خودداری می کند مایه شرمساریست و قطعا پیگیر موضوع خواهم بود.
شایان ذکر است دیدار اول ایران در جام جهانی در مقابل مراکش به صورت زنده در پیاده راه فرهنگی رشت پخش و با استقبال بسیار خوبی از سوی رشتوندان همراه شد اما در دیدار دوم شهرداری به بهانه اینکه این دیدار در ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می شود و مجوز صادر نخواهد شد پخش این دیدار در پیاده راه را پیگیری نکرد.