رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – ظهر دیروز طی جلسه ای با حضور دکتر نصرتی شهردار رشت و مجتبی قره داغی به نمایندگی از شرکت مهندسی الماتکو دو تفاهم نامه همکاری به امضا رسید.  با مذاکرات صورت گرفته دو تفاهم نامه همکاری بین شهرداری رشت و شرکت مهندسی الماتکو منعقد شد. تفاهم نامه نخست در زمینه های نظارت […]

حرف تازه – ظهر دیروز طی جلسه ای با حضور دکتر نصرتی شهردار رشت و مجتبی قره داغی به نمایندگی از شرکت مهندسی الماتکو دو تفاهم نامه همکاری به امضا رسید.

 با مذاکرات صورت گرفته دو تفاهم نامه همکاری بین شهرداری رشت و شرکت مهندسی الماتکو منعقد شد.

تفاهم نامه نخست در زمینه های نظارت تصویری، پورتال گردشگری، سامانه های یکپارچه، دوربین های ثبت تخلف، زیرساخت فیبر نوری، کارت شهروندی، سامانه هوشمند حمل مسافر و سامانه هوشمند حمل بار است.

 
 
 تفاهم نامه دوم نیز در خصوص زباله سوز با اولویت خروجی سوخت و دیگر فرصت های سرمایه گذاری با توافق طرفین به امضا رسیده است.

شرکت مهندسی الماتکو در سال ۱۳۵۶ تاسیس شده و بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت دارد. این شرکت در زمینه پروژه های مکانیکی، الکترونیکی، مخابراتی و عمرانی بآغاز به کار کرد و امروزه در حوزه طراحی، اجرا، نظارت، تامین تجهیزات و کنترل پروژه های مختلف کشور‌ فعال می باشد.

در سوابق این شرکت، پیمانکار پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، پیمانکار سیستم های مخابراتی، اجرای پروژه های نیروگاه برق، اجرای پروژه های عمرانی، آب و‌مدیریت زباله، طراحی و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات و‌ ارتباطات، طراحی و اجرای سیستمهای مدیریت شهری و طراحی و‌اجرای سیستم های امنیتی و ایمنی دیده می شود و دارای استانداردهای بین المللی از قبیل RWTUV و‌ ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۰ می باشد.

در جلسه روز گذشته مریم گل احضار رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت نیز حضور داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار