نماینده شفت و فومن در واکنش به مساله انتقال پسماند پتروشیمی خوزستان به گیلان، اظهار داشت: پسماندهای پتروشیمی های جنوب کشور در استان گیلان دفع می شود باید برای حل این موضوع اقدام لازم صورت گیرد. وی خواستار رسیدگی و رفع این مشکل و عدم ورود پسماند های پتروشیمی جنوب به گیلان شد.

حرف تازه – محمدمهدی افتخاری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شعار سال، گفت: با وجود اینکه سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شد و تصویب شرایط اخذ تسهیلات و رفع موانع تولید، همچنان شاهد هستیم که بانک ها با موانع متعددی دریافت تسهیلات را برای متقاضیان غیرممکن کرده اند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حالی که خداوند دغدغه آب کشاورزی را امسال برطرف کرده است اما در این حوزه دغدغه هایی چون بیمه کشاورزی، واردات برنج و معیشت کشاورزان وجود دارد، در حال حاضر مردم توان خرید نان را هم ندارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تقاضا برای حل مسئله قیر، گفت: اگر مسئله قیر حل نشود پروژه های کشور نیمه تمام باقی می ماند.

وی در واکنش به مساله انتقال پسماند پتروشیمی خوزستان به گیلان، اظهار داشت: پسماندهای پتروشیمی های جنوب کشور در استان گیلان دفع می شود باید برای حل این موضوع اقدام لازم صورت گیرد.

وی خواستار رسیدگی و رفع این مشکل و عدم ورود پسماند های پتروشیمی جنوب به گیلان شد.

پیش از این لاهوتی نماینده لنگرود، جعفرزاده نماینده رشت و جمالی نماینده رودبار نیز مخالفت خود را اعلام کرده بودند.