حرف تازه – هومن روایی از افتتاح قریب الوقوع پروژه بزرگ مسیر راه دسترسی به لندفیل سروان با تیم فنی متخصص و ماشین آلات پیشرفته در چند روز آینده خبر داد. رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت با اعلام این خبر اظهار داشت : اجرای زیرسازی مسیر دسترسی به لندفیل(زباله) سراوان توسط دستگاه […]

حرف تازه – هومن روایی از افتتاح قریب الوقوع پروژه بزرگ مسیر راه دسترسی به لندفیل سروان با تیم فنی متخصص و ماشین آلات پیشرفته در چند روز آینده خبر داد.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت با اعلام این خبر اظهار داشت : اجرای زیرسازی مسیر دسترسی به لندفیل(زباله) سراوان توسط دستگاه تثبیت WR برای اولین بار در سازمان عمران شهرداری رشت با تیم فنی متخصص انجام شد به این صورت که مصالح موجود در سطح جاده همراه با سیمان و آب مورد نیاز در سطح ۳۰ سانتی متری از عمق جاده درجا تثبیت گردید.
هومن روایی افزود : مشکل اصلی جاده دسترسی نبود جوب آب برای هدایت آبهای سطحی بود که این امر باعث میشد سطح جاده نشست و تخریب گردد،که برای رفع این مشکل با احداث جوب آب در سر تا سر مسیر کل آبهای موجود در سطح جاده جمع آوری و هدایت شده به داخل جوب آب تا دیگر آب های سرگردان در مسیر به سطح جاده آسیب نرسانند.
وی همچنین تصریح کرد: برای جلو گیری از نشست و تخریب جاده با استفاده از علم روز از دستگاه پیشرفته WR برای تثبیت استفاده گردید که بعداز زیر سازی آن شروع به آسفالت کردن کل مسیر کردیم که تا چند روز آینده پروژه به اتمام میرسد و آماده افتتاح میگردد.
هومن روایی با اظهار امیدواری از اینکه با به روز شدن علم و تفکر این سازمان در این پروژه راهی برای اجرای صحیح پروژه های آتی باز شود گفت: در این صورت رفاه همشهریان عزیزمان را هر چه سریعتر فراهم خواهیم کرد.
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت در پایان گفت: از تلاشهای شبانه روزی تیم اجرایی این پروژه و کارشناسان واحد فنی سازمان و همینطور معاونت سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت کمال تشکر و قدر دانی را دارم که برگی دیگر از افتخارات این سازمان را رقم زدند.