تی تی خبر (حرف تازه) : رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت گفت: معاون عمرانی استانداری گزارشی از چگونگی تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی به رودخانه های زرجوب و گوهر رود به مردم رشت ارائه دهند تا مردم آگاه شوند چند درصد از پروژه احیای رودخانه ها از اعتبار ۵۰ میلیارد تومان […]

تی تی خبر (حرف تازه) : رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت گفت: معاون عمرانی استانداری گزارشی از چگونگی تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی به رودخانه های زرجوب و گوهر رود به مردم رشت ارائه دهند تا مردم آگاه شوند چند درصد از پروژه احیای رودخانه ها از اعتبار ۵۰ میلیارد تومان انجام شده است.

فاطمه شیرزاد در صحن علنی شورای اسلامی رشت فرا رسیدن ماه مبارک شعبان را به شهروندان و اصحاب رسانه حاضر در جلسه تبریک گفت و اظهار داشت: در روزهای گذشته گیلان به برکت یاد هشت هزار شهید استان عطر آگین شد.
وی با اشاره به برگزاری اولین کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان گفت: از زحمات فرماندهی سپاه قدس گیلان و همکاران ایشان و کلیه دست اندرکاران برگزاری این کنگره تشکر و سپاسگزاری می کنم.
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با تاکید بر اینکه مدیران مناطق یک، سه، چهار و پنج تاخیر در پرداخت حقوق کارگران فضای سبز و رفت و روب دارند گفت: فقط منطقه دو حقوق پاکبانان در فروردین را پرداخت کرده است.
وی با تاکید بر اینکه من هر روز با این مدیران تماس می گیرم که حقوق کارگران پرداخت شود افزود: متاسفانه حقوق کارگران فضای سبز و پاکبانان فقط در منطقه دو پرداخت شده است.
وی با اشاره به تعویق در پرداخت حقوق آتش نشانان و نیز مشکل بیمه آنها گفت: بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری رشت هنوز دچار مشکلات است و تقاضای من از اعضای شورا این است که این امر را پیگیری کنند.
وی با اشاره به توجهات رئیس کمیسیون عمران شورای رشت بر پروژه پیاده راه گفت: از ایشان می خواهیم که بر روی پروژه شهید رجایی و آبهای سطحی در سال ۹۵ تاکید بیشتری داشته باشند .
شیرزاد با اشاره به نگرانی های معاون عمرانی استانداری گیلان در مورد پیاده راه فرهنگی گفت: ایشان گزارشی از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی به رودخانه های زرجوب و گوهر رود به مردم رشت ارائه دهند تا مردم آگاه شوند چند درصد از این پروژه از اعتبار ۵۰ میلیارد تومان انجام شده است.