رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
موارد الزام عدم ایجاد سد معبر از سوی معاون خدمات شهری رشت اعلام شد؛

از هرگونه دستفروشی در حاشیه بازارچه ها به هر نحو ممکن جلوگیری خواهد شد

حرف تازه – موارد الزام جهت رعایت عدم ایجاد سد معبر در سطح شهر رشت به مدیران مناطق و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از سوی علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت اعلام شد. در پی جلسه ای که با مدیران مناطق و سایر واحدهای مرتبط جهت بررسی معضلات و مشکلات […]

حرف تازه – موارد الزام جهت رعایت عدم ایجاد سد معبر در سطح شهر رشت به مدیران مناطق و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از سوی علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت اعلام شد.

در پی جلسه ای که با مدیران مناطق و سایر واحدهای مرتبط جهت بررسی معضلات و مشکلات سد معبر برگزار شده بود طی نامه ای صورت جلسه و الزامات جهت انجام به مناطق و واحدهای مربوطه ارسال شد و طبق این مکاتبه مقرر گردید مناطق حق استفاده خدمتی از نیروهای سد معبر در مشاغل غیر مرتبط را ندارند. تمام ابزارهای حمایتی از قبیل فیلم برداری و مستند سازی، در اختیار قرار دادن مامور نیروی انتظامی ، تشکیل پرونده قضایی و غیره توسط خدمات شهر مناطق جهت حمایت از ماموران سد معبر صورت پذیرد.

طبق صورت جلسه در صورت نیاز با هماهنگی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، از نیروهای سد معبر مناطق دیگر نیز در مواقع اضطراری استفاده می گردد و میزان اضافه کار نیروهای سد معبر با توجه به کارایی ایشان و در صورت لزوم با هماهنگی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری لحاظ گردد و مقرر گردید دستفروشان نمی بایست از هیچ گونه سازه ای از قبیل گاری، جعبه، طبق و غیره استفاده نمایند و کلیه مدیران و پرسنل خدمات شهر مناطق و سد معبر می بایست به صورت تمام وقت پاسخگوی مرکز پیام باشند و تمام نیروهای سد معبر شهرداری رشت میبایست ظرف مدت ۱۰ روز ملبس به لباس متحدالشکل شوند.

در بند هشت این صورت جلسه مقرر شد مناطق باید به صورت هفتگی آمار دقیق جمع آوری اجناس سد معبر را به حوزه معاونت خدمات شهر ارائه نمایند.

در ادامه ذکر شد کلیه مناطق نسبت به اطلاع رسانی به موقع از موانع پیش روی عملکرد حوزه سد معبر توسط روابط عمومی منطقه اقدام کنند و مناطق حداکثر حمایت حقوقی را از حوزه سد معبر به عمل آورند . در پی اجرایی شدن این موارد از این پس از هرگونه دستفروشی در حاشیه بازارچه ها به صورت ویژه و به هر نحو ممکن جلوگیری می شود و نیز مقرر شد تا مناطق حداکثر هماهنگی لازم جهت همراهی عوامل نیروی انتظامی با حوزه سد معبر را به عمل آورند و مناطق حداکثر هماهنگی لازم را با پلیس راهور جهت جریمه خودروهایی که مبادرت به فروش غیر رسمی میوه و… در حاشیه معابر می نمایند را به عمل آوردند.

آموزش مکرر به پرسنل سد معبر جهت برخورد صحیح و در مدار قانون با شهروندان از جمله موارد تاکیدی در تنظیم این صورت جلسه است.

در بند ۱۵ این صورت جلسه مقرر گردید مناطق نسبت به تعرفه دستفروشان به سازمان ساماندهی مشاغل اقدام نمایند.

در ادامه مقرر گردید سازمان ساماندهی مشاغل حداکثر جذابیت لازم برای جذب و ساماندهی دستفروشان جهت استقرار در بازارچه ها را با حداقل قیمت ممکن به عمل آورد.

در بند ۱۷ و پایانی این صورت جلسه ذکر شد جلسه سد معبر با شرکت معاونین خدمات شهر مناطق و سازمان ساماندهی مشاغل راس ساعت ۷:۳۰ صبح روزهای سه شنبه هر هفته در دفتر کار معاونت خدمات شهر جهت جمع بندی و گزارش و رفع نواقص تشکیل شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار