حرف تازه – حجت جذب ضمن تسلیت شهادت امام هادی(ع) و همچنین گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین اظهار کرد: متاسفانه در این روز فضای شهر رشت از جانب شهرداری مهیا نبوده و هیچ بنر یا نوشته ای در میادین اصلی و خیابانهای شهر به چشم نخورد! عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه […]

حرف تازه – حجت جذب ضمن تسلیت شهادت امام هادی(ع) و همچنین گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین اظهار کرد: متاسفانه در این روز فضای شهر رشت از جانب شهرداری مهیا نبوده و هیچ بنر یا نوشته ای در میادین اصلی و خیابانهای شهر به چشم نخورد!

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه نوشتن بنر و پیام های تسلیت و تبریک، حداقل کاری است که شهرداری ها باید در این ایام انجام دهند، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم دقیق به ماجرا بنگریم، شهرداری می بایست برای این نوع مناسبتهای ملی و مذهبی برنامه های جانبی و ویژه ای هم در شهر برای مردم برگزار کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به سفر بدون مجوز و بدون برنامه ثابت قدم به خارج از کشور تصریح کرد: با این اوصاف از این شخص نباید انتظار داشت که به مناسبت سالگرد شهادت امام علی النقی(ع) و ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، حداقل یک بنر در شهر نصب کند!

گیلانستان